World Tour Platinium archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – ISTANBUŁ BB

    Sport w TV: czwartek – 12 grudnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa J: BORUSSIA MONCHENGLADBACH – ISTANBUŁ BB

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – INTER MEDIOLAN

    Sport w TV: wtorek – 5 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Mistrzów UEFA – 4. kolejka, grupa F: BORUSSIA DORTMUND – INTER MEDIOLAN

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – TORONTO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  18:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: HANNOVER 96 – SV SANDHAUSEN  18:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  20:00 Eredivisie – […]

    Sport w TV: piątek – 1 listopada 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:00 Major League Soccer: ATLANTA UNITED – TORONTO  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  18:25 2. Bundesliga – 12. kolejka: HANNOVER 96 – SV SANDHAUSEN  18:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  20:00 Eredivisie – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Sport w TV: czwartek – 31 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STOMIL OLSZTYN – WISŁA PŁOCK  18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA  18:55 LaLiga Santander […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Sport w TV: środa – 30 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 17:15 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU  17:25 Puchar Polski – 3. runda: STAL MIELEC – POGOŃ SZCZECIN  17:55 Magazyn PREMIER LEAGUE NETBUSTERS  18:20 DFB Pokal – 2. runda: 1. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:45 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU 12:55 Puchar Polski – 3. runda: RESOVIA – LECH POZNAŃ 17:15 Puchar Polski – 3. […]

    Sport w TV: wtorek – 29 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:45 Puchar Polski – 3. runda: WSTĘP DO MECZU 12:55 Puchar Polski – 3. runda: RESOVIA – LECH POZNAŃ 17:15 Puchar Polski – 3. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:05 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 11. kolejka: SV SANDHAUSEN […]

    Sport w TV: poniedziałek – 28 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 18:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:00 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  19:05 Magazyn 4-4-2  20:00 Magazyn FORTUNA 1. LIGI  20:00 Magazyn ELEVEN GOL  20:00 Magazyn EKSTRAKLASA PO GODZINACH  20:05 Magazyn GOL EKSTRA  20:25 2. Bundesliga – 11. kolejka: SV SANDHAUSEN […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Sport w TV: niedziela – 27 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa B, Goiania, Brazylia: EKWADOR – AUSTRALIA    00:50 Mistrzostwa Świata U-17 – grupa A, Brasilia, Brazylia: NOWA ZELANDIA – ANGOLA  11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Sport w TV: sobota – 26 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 2. Bundesliga – 11. kolejka: HAMBURGER SV – VFB STUTTGART  Komentarz: Patryk Mirosławski – Sebastian Chabiniak 13:25 Premier League – 10. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Sport w TV: sobota – 12 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 7. kolejka, grupa D: GRUZJA – IRLANDIA  16:30 Konferencja Prasowa Reprezentacji Polski: KONFERENCJA 17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 […]

    Czytaj dalej...