WTA Tour w Pekinie archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Sport w TV: piątek – 4 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 16:00 Magazyn PREMIER LEAGUE MATCHPACK  Redakcja: Michał Kornacki, Adam Zakrzewski 16:30 Magazyn LA LIGA SHOW  Redakcja: Gabriel Rogaczewski 17:30 PKO Ekstraklasa – 11. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Sport w TV: środa – 2 października 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 13:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. kolejka, grupa H: LOSC LILLE – CHELSEA Komentarz: Paweł Ślęzak – Jacek Baranowski 15:50 Młodzieżowa Liga Mistrzów UEFA – 2. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Sport w TV: poniedziałek – 30 września 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 15:30 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW  16:30 Magazyn LA LIGA HIGHLIGHTS SHOW  17:30 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: WSTĘP DO MECZU  17:55 PKO Ekstraklasa – 10. kolejka: KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN – ŁKS ŁÓDŹ  […]

    Czytaj dalej...

  • Aby być pewną awansu do turnieju finałowego w Singapurze Agnieszka Radwańska musi w Pekinie wygrać 3 mecze. Do stolicy Chin podobnie jak do Wuhan przyjechała cała światowa czołówka oczywiście bez Sereny Williams.

    Radwańska gra o Singapur. Turniej w Pekinie w TVP Sport

    Aby być pewną awansu do turnieju finałowego w Singapurze Agnieszka Radwańska musi w Pekinie wygrać 3 mecze. Do stolicy Chin podobnie jak do Wuhan przyjechała cała światowa czołówka oczywiście bez Sereny Williams.

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: CHORWACJA – BUŁGARIA Komentarz: Szymon Rojek […]

    Sport w TV: niedziela – 11 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: CHORWACJA – BUŁGARIA Komentarz: Szymon Rojek […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:15 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: ANGLIA – ESTONIA  Komentarz: Tomasz Włodarczyk […]

    Sport w TV: sobota – 10 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:15 Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa H: ANGLIA – ESTONIA  Komentarz: Tomasz Włodarczyk […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:15 (cz/pt) Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa F: IRLANDIA PÓŁNOCNA – GRECJA […]

    Sport w TV: piątek – 9 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 00:15 (cz/pt) Eliminacje Mistrzostwa Europy – grupa F: IRLANDIA PÓŁNOCNA – GRECJA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:15 Liga Mistrzów Kobiet: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Michał Zawacki – Joanna […]

    Sport w TV: czwartek – 8 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:15 Liga Mistrzów Kobiet: WSTĘP DO MECZU  Komentarz: Michał Zawacki – Joanna […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Magazyn BVB WORLD 18:05 Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – […]

    Sport w TV: środa – 7 października 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Magazyn BVB WORLD 18:05 Bundesliga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – […]

    Czytaj dalej...