WTA Tour archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn BUNDESLIGA+  10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Frankowski 11:55 La Liga […]

    Sport w TV: niedziela – 28 kwietnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 00:40 Magazyn BUNDESLIGA+  10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń, Tomasz Hajto, Tomasz Frankowski 11:55 La Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU 12:30 Magazyn LA LIGA SHOW  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – 35. kolejka: ATHLETIC CLUB – CD ALAVES  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin […]

    Sport w TV: sobota – 27 kwietnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU 12:30 Magazyn LA LIGA SHOW  12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – 35. kolejka: ATHLETIC CLUB – CD ALAVES  Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:30 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PHILADELPHIA UNION Komentarz: Robert Zieliński 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek, Roman […]

    Sport w TV: niedziela – 14 kwietnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 04:30 Major League Soccer: LOS ANGELES GALAXY – PHILADELPHIA UNION Komentarz: Robert Zieliński 10:30 Magazyn LA LIGA+  11:00 Magazyn PIŁKA Z GÓRY  Studio: Daria Kabała-Malarz 11:00 Magazyn CAFE FUTBOL  Studio: Mateusz Borek, Roman […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 Magazyn […]

    Sport w TV: sobota – 13 kwietnia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 02:30 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – VANCOUVER WHITECAPS  Komentarz: Mariusz Hawryszczuk 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jarosław Mroczek, Łukasz Olkowicz, Wojciech Kowalczyk, Andrzej Iwan 12:55 Magazyn […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 09:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Maciej Klimek 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio:  […]

    Sport w TV: sobota – 30 marca 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 09:00 LOTTO Ekstraklasa – 27. kolejka: WISŁA PŁOCK – KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN Komentarz: Michał Kornacki – Grzegorz Kaczmarczyk Reporter: Maciej Klimek 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio:  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:45 Nice 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna) Reporter: Mariusz Hawryszczuk 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy […]

    Sport w TV: sobota – 23 marca 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 14:45 Nice 1. Liga – 25. kolejka: WSTĘP DO MECZU Komentarz: Grzegorz Michalewski – Tomasz Łapiński (z Olsztyna) Reporter: Mariusz Hawryszczuk 14:50 Eliminacje Mistrzostw Europy […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Vikersund

    Sport w TV: niedziela – 17 marca 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Vikersund

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo

    Sport w TV: niedziela – 10 marca 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata w skokach narciarskich w Oslo

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SD EIBAR  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 12:55 2. Bundesliga – 25. kolejka: FC […]

    Sport w TV: sobota – 9 marca 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 27. kolejka: DEPORTIVO ALAVES – SD EIBAR  Komentarz: Piotr Laboga – Tomasz Ćwiąkała 12:55 2. Bundesliga – 25. kolejka: FC […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE  Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda Reporter: Adam Westfal 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – […]

    Sport w TV: sobota – 23 lutego 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 LOTTO Ekstraklasa – 23. kolejka: ARKA GDYNIA – PIAST GLIWICE  Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda Reporter: Adam Westfal 11:30 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 24. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski 12:55 2. Bundesliga – 23. kolejka: MSV DUISBURG […]

    Sport w TV: sobota – 16 lutego 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 24. kolejka: CELTA VIGO – UD LEVANTE  Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski 12:55 2. Bundesliga – 23. kolejka: MSV DUISBURG […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – AC MILAN

    Sport w TV: niedziela – 3 lutego 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Serie A – 22. kolejka: AS ROMA – AC MILAN

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jacek Magiera, Łukasz Olkowicz, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – […]

    Sport w TV: sobota – 2 lutego 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Jacek Magiera, Łukasz Olkowicz, Andrzej Iwan, Wojciech Kowalczyk 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  12:55 La Liga Santander – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Rafał Wisłocki, Jarosław Królewski, Andrzej Iwan 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 La Liga […]

    Sport w TV: sobota – 12 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:00 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Rafał Wisłocki, Jarosław Królewski, Andrzej Iwan 12:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEW  Redakcja: Piotr Glamowski, Michał Kornacki 12:55 La Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+ 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 14:15 Coupe de France – […]

    Sport w TV: niedziela – 6 stycznia 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:00 Magazyn LA LIGA+ 11:55 La Liga Santander – 18. kolejka: SD EIBAR – VILLARREAL CF  Komentarz: Patryk Mirosławski – Marcin Gazda 14:15 Coupe de France – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO  Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński 13:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO  […]

    Sport w TV: sobota – 5 stycznia 2019

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 12:05 Magazyn STAN FUTBOLU  12:55 La Liga Santander – 18. kolejka: REAL VALLADOLID – RAYO VALLECANO  Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński 13:00 FA Cup – 3. runda: STUDIO  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Glamowski, Piotr Domagała 12:55 La Liga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Łukasz Wiśniowski – […]

    Sport w TV: sobota – 20 października 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Glamowski, Piotr Domagała 12:55 La Liga Santander – 9. kolejka: REAL MADRYT – UD LEVANTE  Komentarz: Łukasz Wiśniowski – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: POLSKA – WŁOCHY

    Sport w TV: niedziela – 14 października 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: POLSKA – WŁOCHY

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: HOLANDIA – NIEMCY

    Sport w TV: sobota – 13 października 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Narodów UEFA – 3. kolejka, liga A: HOLANDIA – NIEMCY

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 32. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MINNESOTA UNITED  01:55 Major League Soccer – 32. kolejka: FC DALLAS – ORLANDO CITY  02:25 Major League Soccer – […]

    Sport w TV: niedziela – 7 października 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 01:25 Major League Soccer – 32. kolejka: PHILADELPHIA UNION – MINNESOTA UNITED  01:55 Major League Soccer – 32. kolejka: FC DALLAS – ORLANDO CITY  02:25 Major League Soccer – […]

    Czytaj dalej...