TakSięGra patronem Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn

Portal TakSięGra oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zawarli porozumienie w sprawie patronatu podczas Akademickich Mistrzostw Polski. Bardzo miło nam poinformować, że nasz portal został patronem turnieju finałowego o Akademickie Mistrzostwo Polski w siatkówce mężczyzn. Bardzo […]

Portal TakSięGra oraz Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu zawarli porozumienie w sprawie patronatu podczas Akademickich Mistrzostw Polski.

Bardzo miło nam poinformować, że nasz portal został patronem turnieju finałowego o Akademickie Mistrzostwo Polski w siatkówce mężczyzn.

Bardzo się cieszę, że udało nam się zawrzeć porozumienie w sprawie patronatu. Dla TakSieGra.pl to zaszczyt współpracować przy tak ważnej inicjatywie. Chcemy w jak najbardziej rozległy sposób promować to wydarzenie na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych. Będziemy mieli na miejscu swojego wysłannika, więc możecie się spodziewać ciekawych relacji z tej imprezy

– powiedział Piotr Barwaśny, redaktor naczelny TakSieGra.pl.

Zawody odbędą się w dniach 26-29 kwietnia w Poznaniu, a organizatorem jest miejscowy Uniwersytet Ekonomiczny. W turnieju udział weźmie 16 drużyn wyłonionych w czterech półfinałach. Przed rokiem w Opolu triumfowała Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)