Tomasz Smokowski w Telewizji Polsat

Stało się to, o czym spekulowało się od dawna. Tomasz Smokowski dołączył do sportowej redakcji Telewizji Polsat. Widzowie będą mogli oglądać i słuchać Tomasz Smokowskiego jako gospodarza studia oraz komentatora Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ligi Narodów. „Pasjonat piłki, dziennikarz […]

Stało się to, o czym spekulowało się od dawna. Tomasz Smokowski dołączył do sportowej redakcji Telewizji Polsat.

Widzowie będą mogli oglądać i słuchać Tomasz Smokowskiego jako gospodarza studia oraz komentatora Ligi Mistrzów, Ligi Europy czy Ligi Narodów.

„Pasjonat piłki, dziennikarz Tomasz Smokowski dołączył do redakcji sportowej Telewizji Polsat. Widzowie będą mogli oglądać go zarówno jako gospodarza studia jak i komentatora Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Narodów UEFA” – czytamy w komunikacie Polsatu.

Najlepsza redakcja sportowa w Polsce przyciąga najlepszych. Bardzo cieszę się, że dołączył do nas tak doświadczony i ceniony specjalista od piłki nożnej i prawdziwy jej pasjonat – mówi dyrektor ds. sportu Telewizji Polsat Marian Kmita.

Tomasz Smokowski przez ponad 23 lata był związany ze stacją Canal+. Jest zdobywcą czterech Piłkarskich Oskarów dla najlepszego komentatora telewizyjnego. W latach 2011 -2014 pełnił funkcję dyrektora redakcji sportowej nc+.

About Jakub Telecki