Towarzysko z Hiszpanią, o Mistrzostwa Świata z Niemcami. Transmisja w Polsat Sport!

Przed naszymi szczypiornistami kolejne spore wyzwanie. Po napiętym terminarzu PGNIG Superligi, nikt nie ma czasu na odpoczynek. W przeciągu 11 dni nasze Orły rozegrają 4 spotkania – dwa towarzyskie z mistrzami świata i dwumecz kwalifikacyjny do MŚ z Niemcami. Transmisje […]

Przed naszymi szczypiornistami kolejne spore wyzwanie. Po napiętym terminarzu PGNIG Superligi, nikt nie ma czasu na odpoczynek. W przeciągu 11 dni nasze Orły rozegrają 4 spotkania – dwa towarzyskie z mistrzami świata i dwumecz kwalifikacyjny do MŚ z Niemcami. Transmisje tych spotkań w Polsat Sport. Relacje także w TakSięGra TV.

O Mistrzostwa Świata!
Polska na tegorocznych ME zajęła 6. miejsce i związku z tym do przyszłorocznego mundialu droga się nieco wydłużyła. Bezpośredni awans zapewniły sobie pierwsze 4 drużyny europejskiego czempionatu. Polskę czekały więc mecze barażowe. I los chciał, że trafiliśmy na odwiecznego rywala – Niemcy. Drużyna prowadzona od pewnego czasu przez Michaela Heubergera po raz ostatni na wielkiej imprezie grała w 2013 roku. Przez ten czas w drużynie naszych zachodnich sąsiadów przeszła rewolucja. Do głosu doszli młodzi zawodnicy, wspierani przez doświadczonych kolegów. To samo przeszliśmy my, więc dwumecz zapowiada się ekscytująco. Zanim oba zespoły spotkają się ze sobą, rozegrają mecze kontrolne. Polska zmierzy się z Hiszpanią, a Niemcy z Norwegią. Pierwszy mecz odbędzie się 7 czerwca w Ergo Arenie. Rewanż tydzień później w Magdeburgu.

Bój z Mistrzami Świata
Jeśli grać towarzysko to tylko z najlepszymi. Taką filozofię wyznaje nasz selekcjoner Michael Biegler. Przed każdym spotkaniem z reprezentacją Niemiec nasza kadra rozegra sparing z Hiszpanią. Nasi rywale na pewno nie będą mieć problemu z rozszyfrowaniem naszego zespołu. Selekcjonerem mistrzów świata jest Manolo Cadenas, który na co dzień jest pierwszym trenerem Orlenu Wisły Płock. Ponadto w kadrze Hiszpanii znajduje się Julen Aguinagalde, grający na co dzień w VIVE Targi Kielce. Reprezentacja Hiszpanii do Polski przyleci w najsilniejszym składzie. Do gry w reprezentacji powróci natomiast Iker Romero, czekający na 200 występ w kadrze.

górny pasek

ŚRODA – 4 CZERWCA 2014

20:15 Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
pasek

20:25
Mecz towarzyski: POLSKA – HISZPANIA na żywo
polsat-sport-hd.120IplaTSG TV
Komentarz w TSG TV: Dawid Brillowski – Michał Krzeszowski
pasek
22:20
Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
pasek

SOBOTA – 7 CZERWCA 2014

16:20 Eliminacje Mistrzostw Świata – play-off: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla

pasek
16:45 Eliminacje Mistrzostw Świata – play-off: POLSKA – NIEMCY na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
TSG TV Das Erste HD
Komentarz w TSG TV: Dawid Brillowski
pasek
18:30 Eliminacje Mistrzostw Świata – play-off: STUDIO na żywo
polsat-sport-hd.120Ipla
pasek

WTOREK – 10 CZERWCA 2014

19:40 Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
pasek

19:55
Mecz towarzyski: POLSKA – HISZPANIA na żywo
Polsat Sport HDTSG TV
Komentarz w TSG TV: Mateusz Orłowski – Michał Krzeszowski
pasek
21:50
Mecz towarzyski: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD
pasek

SOBOTA – 14 CZERWCA 2014

15:00 Eliminacje Mistrzostw Świata – play-off: NIEMCY – POLSKA na żywo
Polsat Sport HD Ipla TSG TV ZDF HD
Komentarz w TSG TV: Mateusz Orłowski

górny pasek

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam