Trudne wyjazdy: na Łotwę i do Piły. Siódma kolejka Nice Polskie Ligi Żużlowej w Eleven i w Polsacie

Na zapleczu ekstraligi żużlowej, którą wspólnymi siłami pokazują Eleven i Polsat mamy kilka niespodzianek. Ta bardziej negatywna to postawa Łodzian, pozytywniejsza to liderujący beniaminek. Za sprawą wspomnianych wcześniej stacji telewizyjnych, w ten weekend będziemy mogli na żywo śledzić, czy tym […]

Na zapleczu ekstraligi żużlowej, którą wspólnymi siłami pokazują Eleven i Polsat mamy kilka niespodzianek. Ta bardziej negatywna to postawa Łodzian, pozytywniejsza to liderujący beniaminek. Za sprawą wspomnianych wcześniej stacji telewizyjnych, w ten weekend będziemy mogli na żywo śledzić, czy tym pierwszym uda się przełamać, a tym drugim utrzymać status niepokonanej.

Sześć spotkań, 3 porażki i tyleż samo punktów. Taki dorobek nie jest okazją do czegokolwiek co zadowoliłoby zawodników Ślączki. Przed sezonem wiadomo było, że sezon będzie trudny z uwagi na fakt przebudowy swojego stadionu co wiąże się z ciągłymi wyjazdami. Ale czy ktoś mógł przewidzieć, że będzie aż tak ciężko? Na pewno nie Skrzydlewski, który próbuje wszelkich metod aby pobudzić do lepszej jazdy swoich pracowników. Informacja, że klucz do sejfu został wyrzucony do morza a nurek nie może go znaleźć na wyobraźnię może działa, ale nie samych zainteresowanych. W tę sobotę kolejny ciężki test odporności psychicznej łodzian i samego właściciela. Zespół wybiera się na Łotwę, skąd jak na razie tylko jednej drużynie udało się wywieźć punkty – liderowi z Lublina. Gdyby ta sztuka udała się także Orłowi wtedy można by mówić o pewnym odwróceniu trendów.

Z 11 punktami liderują w tabeli Nice Polskiej Ligi Żużlowej. Ucierają tym samym nosa takim zespołom jak ROW Rybnik czy Start Gniezno – także nieźle radzącemu sobie beniaminkowi. W niedzielę jednak pojadą do Piły, skąd w tym sezonie nikt jeszcze nie wrócił zadowolony. Polonia ze swojego toru uczyniła twierdzę którą obalić będą się starali wspomniani Lublinianie. Kolejne dwa punkty dopisane do tabeli mogą być kolejną trudną przeprawą, bo choć Speed Car lideruje tabeli to punkty które dopisuje wcale tak łatwo im nie przychodzą.

pasek2

SOBOTA- 26 MAJA 2018

16:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla


16:15 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

NIEDZIELA- 27 MAJA 2018

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

15:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 7. kolejka: EURO FINANCE POLONIA PIŁA – SPEED CAR MOTOR LUBLIN na żywo
Ipla
pasek2

About Michał Lewandowski