Trzecia kolejka fazy grupowej Copa Libertadores na antenie Sportklubu

Faza grupowa tegorocznej edycji Pucharu Wyzwolicieli wkracza w decydującą fazę. Czy któraś  drużyn będzie przystępować do rundy rewanżowej  kompletem punktów? Przekonamy się już w środę oglądając 3. kolejkę fazy grupowej! W tym tygodniu Sportklub przygotował dla fanów południowoamerykańskiego transmisję ze […]

Faza grupowa tegorocznej edycji Pucharu Wyzwolicieli wkracza w decydującą fazę. Czy któraś  drużyn będzie przystępować do rundy rewanżowej  kompletem punktów? Przekonamy się już w środę oglądając 3. kolejkę fazy grupowej!

W tym tygodniu Sportklub przygotował dla fanów południowoamerykańskiego transmisję ze spotkania jednej z dwóch drużyn, które po dwóch kolejkach zdobyły komplet punktów. Mowa tu o Cerro Porteno, które przed własną publicznością zmierzy się z Gremio Porto Alegre. Drużyna z Paragwaju jeszcze nie zaznała goryczy porażki w tym roku. Jednak mecz  z broniącym tytuły najlepszej drużyny Ameryki Południowej Gremio wydaje się być ich najtrudniejszym sprawdzianem w tegorocznej edycji Copa Libertadores. Obie drużyny zajmują czołowe lokaty w grupie A, jednak to Paragwajczycy po remisie Gremio w pierwszej kolejce przewodzą stawce. Zapowiada się zatem kapitalne widowisko, które może okazać się decydującym dla ostatecznego układu grupowej tabeli.

pasek2

WTOREK – 17 KWIETNIA 2018

02:30 Copa Libertadores – 3. kolejka, grupa H: CERRO PORTENO – GREMIO na żywo

About Roland Śledziewski