Trzy dni z Diamentowa Ligą w Polsacie Sport

Ostatnie szlify i ostatnie trzy dni z diamentową ligą przed przerwą na Mistrzostwa Europy w Berlinie. W piątek czeka nas mityng w Monako a weekend to już dwudniowe zawody w stolicy Wielkiej Brytanii. Transmisje z każdego mityngu w Polsat Sport […]

Ostatnie szlify i ostatnie trzy dni z diamentową ligą przed przerwą na Mistrzostwa Europy w Berlinie. W piątek czeka nas mityng w Monako a weekend to już dwudniowe zawody w stolicy Wielkiej Brytanii. Transmisje z każdego mityngu w Polsat Sport oraz ipla.tv.

Dla zawodników z Europy będą to ostatnie poważne starty przed mistrzostwami starego kontynentu oraz krajowymi czempionatami. Po trzech dniach zmagań zawodników czeka krótka przerwa i ostateczne już przygotowania do zmagań w Berlinie. W związku z tym, że w ten weekend czekają na Mistrzostwa Polski, to nie będziemy oglądać dużej ilości naszych reprezentantów podczas zmagań w Monako i Londynie. To nie oznacza jednak, że nie będziemy emocjonować się występami naszych reprezentantów. W Monako wystartują Paulina Guba i Michał Haratyk oboje w konkursie pchnięcia kulą, jednak ich konkurencja odbędzie się dzień wcześniej i nie będziemy mogli jej zobaczyć w tv. W piątek natomiast podczas zmagań na stadionie Stade Louis II, kibicować będziemy Marcinowi Lewandowskiego, który wraca po kontuzji a pobiegnie tym razem na dystansie 1500 m. Londyn, który jeszcze przed tygodniem gościł nowy Puchar Świata, po raz kolejny da się pochłonąć najlepszym lekkoatletom. Pierwszego dnia na stadionie olimpijskim zaprezentuje się tylko jedna nasza reprezentantka a będzie to Marcelina Witek. Nasza młoda oszczepniczka, bardzo dobrze prezentowała się w dotychczasowych mityngach z tego cyklu, a trzeba wspomnieć że jest to jej debiutancki sezon na tym poziomie. W niedzielę natomiast na bieżni zaprezentuje się Adam Kszczot w biegu na 800 m.

PIĄTEK – 20 LIPCA 2018

20:00 Diamentowa Liga, Monako: MITYNG na żywo
Polsat Sport HDIpla

SOBOTA – 21 LIPCA 2018

15:00 Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: MITYNG – DZIEŃ 1 na żywo
Polsat Sport HDIpla

NIEDZIELA – 22 LIPCA 2018

15:00 Diamentowa Liga, Londyn, Wielka Brytania: MITYNG – DZIEŃ 2  na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam