Trzy starcia NHL w TVP Sport

Telewizja Polska na swoich sportowych antenach tym razem pokaże trzy starcia. Drugie starcie Philadelphia Flyers i Florida Panthers w obecnym sezonie NHL. Pierwsze, 17 października, było bardzo wyrównane. Ostatecznie Lotnicy wygrali 6:5 po rzutach karnych. Pantery w tym sezonie słabo […]

Telewizja Polska na swoich sportowych antenach tym razem pokaże trzy starcia.

Drugie starcie Philadelphia Flyers i Florida Panthers w obecnym sezonie NHL. Pierwsze, 17 października, było bardzo wyrównane. Ostatecznie Lotnicy wygrali 6:5 po rzutach karnych. Pantery w tym sezonie słabo spisują się zwłaszcza w drugiej tercji, kiedy to tracą mnóstwo goli. Jeśli myślą o grze w fazie play-off, muszą znaleźć lekarstwo na tę bolączkę.

Gracze Jets oraz Sabres w pięciu meczach trzy razy odnosiły zwycięstwa, a dwa razy przegrywały. Buffalo dwa z tych trzech zwycięstw odnosiło po karnych i dogrywce. Dwa starcia z tego roku zakończyły się wygraną gospodarzy. Obie drużyny w tym sezonie zdobyły praktycznie tyle samo bramek. Goście stracili za to aż o dziesięć bramek więcej. Biorąc pod uwagę statystyki to faworytem tego pojedynku jest zespół Jets.

W starciu zespołów z Kanady faworytem zdycydowanym jest Montreal. Gracze wygrali aż pięć ostatnich starć. Canuks doznali już  w tym sezonie siedmiu porażek i mają ujemny stosunek bramek. Na tę chwilę zajmują trzecią pozycję w Konferencji Zachodniej. Monteral doznał już trzech porażki w listopadzie. W przypadku zwycięstwa awansują na pozycję wicelidera Konferencji Wschodniej.

WTOREK – 13 LISTOPADA 2018

01:00 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – FLORIDA PANTHERS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

SOBOTA – 17 LISTOPADA 2018

02:00 2 I 3 TERCJA NHL: WINNIPEG JETS – BUFFALO SABRES na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 18 LISTOPADA 2018

01:00 NHL: VANCOUVER CANUKS – MONTREAL CANADIENSna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak