Trzy starcia z NBA w Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

Tym razem na sportowych antenach Canal+ będzie okazja zobaczyć trzy pojedynki, które zostaną rozegrane w weekend. W dwóch z trzech meczy grać będą zawodnicy Philadelphi 76ers. W Wells Fargo Center Philadelphia zmierzy się z Indianą. Gospodarze ostatnio dosyć niespodziewanie ulegli […]

Tym razem na sportowych antenach Canal+ będzie okazja zobaczyć trzy pojedynki, które zostaną rozegrane w weekend. W dwóch z trzech meczy grać będą zawodnicy Philadelphi 76ers.

W Wells Fargo Center Philadelphia zmierzy się z Indianą. Gospodarze ostatnio dosyć niespodziewanie ulegli Brooklyn Nets, mimo znakomitej postawy Dinwiddie oraz Simmonsa. Obaj zdobyli aż 55 punktów. Gracze Pacers mają serię pięciu zwycięstw z rzędu. Pokonali kolejno: Bucks, Wizards, King, Magic oraz Bulls. W 2018 roku drużyny grały ze sobą trzykrotnie. Dwa razy zwycięsko wyszła z niego Indiana, raz Philadelphia. Prezentowana forma pozwala dać większą szansę na triumf zawodnikom z Indianapolis. W sobotę przed północą spotkają się drużyny, które do tej pory mają na swoim koncie więcej porażek niż zwycięstw. Uhah zajmuje dwunaste miejsce w Konferencji Zachodniej,  Magic ósme w Konferencji Wschodniej. Liczba, która łączy oba zespoły to jest 15 – tyle mają aktualnie porażek. Po stronie gospodarzy nie zobaczymy w tym meczu Timofiej Mozgow, który ma kontuzję kolana. Można powiedzieć, że gracze Jazz mają patent na Orlando, ponieważ ostatnie pięć pojedynków wygrali. Gospodarze są po trzech porażkach z rzędu. Ulegli Dallas, Indianie oraz Denver. Kawalerzyści rozgrywają bardzo słaby sezon. Byli mistrzowie NBA przegrali 21 z 28 spotkań. Ciekawostką jest fakt, że obie ekipy spotkały się ze sobą w tym sezonie 24 listopada i mecz zakończył się wygraną Cleveland. Tym razem raczej nie ma co liczyć na takie rozstrzygnięcie, bo gracze z Filadelfii walczą o fazę play off i nie mogą sobie pozwolić na porażkę.

PIĄTEK – 14 GRUDNIA 2018

01:30 NBA: PHILADELPHIA 76ers – INDIANA PACERS na żywo

CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 15 GRUDNIA 2018

23:00 NBA: ORLANDO MAGIC – UTAH JAZZ na żywo

NIEDZIELA – 16 GRUDNIA 2018

21:30 NBA: CLEVELAND CAVALIERS – PHILADELPHIA 76ers na żywo

About Mateusz Bartkowiak