Trzy starcia z NHL w TVP Sport

W tym tygodniu widzowie zobaczą trzy mecze najlepszej ligi hokejowej prosto z USA oraz Kanady. W  starciach tych gwarantowane będą duże emocje oraz jak to zwykle bywa duża liczba bramek. New York Rangers ma z Montreal Canadiens rachunki do wyrównania. […]

W tym tygodniu widzowie zobaczą trzy mecze najlepszej ligi hokejowej prosto z USA oraz Kanady. W  starciach tych gwarantowane będą duże emocje oraz jak to zwykle bywa duża liczba bramek.

New York Rangers ma z Montreal Canadiens rachunki do wyrównania. Przegrało z kanadyjskim zespołem bowiem aż osiem z ostatnich dziesięciu meczów. Nie są też faworytami dzisiejszego spotkania w hali Madison Square Garden. Zmierzą się bowiem z drużyną, która w tym sezonie NHL zdołała dwukrotnie pokonać Pittsburgh Penguins oraz rozbić Detroit Red Wings.

W Toronto spotkają się się dwie ekipy z odmiennych miejsc w tabeli. Maple zajmują aktualnie drugą lokatę, goście dwunastą. Za bramki oraz asysty Leafs odpowiada kwartet: Rielly, Marner, Matthews oraz Tavares. W Devils pierwsze skrzypce grają Palmieri i Hall. Gracze z Kanady mają coś do udowodnienia. W poprzednim wyjazdowym starciu prowadzili, a mimo tego przegrali 2:1. Bilans starć w zeszłym sezonie między tymi ekipami jest 2:2. Wydaje się, że faworytem tego meczu jest Toronto.

Kolejne starcie zespołów z Konferencji Wschodniej. Zmierzą się w nim ekipy Tampy oraz Ottawy. Gospodarze są liderami i mają aktualnie trzy punkty przewagi nad grupą pościgową, która składa się z czterech drużyn. W tym sezonie obie zespoły już spotkały się ze sobą. Starcie dostarczyło mnóstwo emocji i skończyło się zwycięstwem Tampy po dogrywce 4:3. Gracze z Kanady będą mieć mnóstwo motywacji do rewanżu za przegraną. Faworytem jest Tampa.

ŚRODA – 7 LISTOPADA 2018

01:00 NHL: NEW YORK RANGERS – MONTREAL CANADIENS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

SOBOTA – 10 LISTOPADA 2018

01:00 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – NEW JERSEY DEVILS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 11 LISTOPADA 2018

01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTNING – OTTAWA SENATORSna żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak