Turniej piłkarzy ręcznych z udziałem reprezentacji Polski w TVP Sport

Telewizja Polska nabyła prawa do turnieju szczypiornistów w baskijskim mieście Irun. Polska zagra z Hiszpanią, Katarem i Argentyną. Transmisje w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. To będzie generalny sprawdzian dla kadry prowadzonej przez trenera Tałanta Dujszebajewa przed mistrzostwami świata, […]

Telewizja Polska nabyła prawa do turnieju szczypiornistów w baskijskim mieście Irun. Polska zagra z Hiszpanią, Katarem i Argentyną. Transmisje w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

To będzie generalny sprawdzian dla kadry prowadzonej przez trenera Tałanta Dujszebajewa przed mistrzostwami świata, które 11 stycznia rozpoczną się we Francji. Prawa do tej imprezy zakupiła już wcześniej Telewizja Polska – mecze Polaków w TVP2, inne w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.

Nasza reprezentacja przed dwoma laty zajęła w mistrzostwach świata 3. miejsce. Po nieudanych mistrzostwach Europy 2016 kadrę przejął Tałant Dujszebajew, który doprowadził zespół do czwartego miejsca podczas ostatnich igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

Transmisje z towarzyskiego turnieju w Irun będą dostępne w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Spotkania skomentują: Maciej Iwański i Piotr Dębowski.

pasek2

PIĄTEK – 6 STYCZNIA 2017

18:55 Turniej towarzyski, Irun, Hiszpania: HISZPANIA – POLSKA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski

SOBOTA – 7 STYCZNIA 2017

15:55 Turniej towarzyski, Irun, Hiszpania: POLSKA – KATAR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski

NIEDZIELA – 8 STYCZNIA 2017

10:55 Turniej towarzyski, Irun, Hiszpania: POLSKA – ARGENTYNA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański, Piotr Dębowski
pasek2

About Piotr Barwaśny