Tydzień z meczami towarzyskimi w TV!

Przed nami niesamowite emocje związane z meczami towarzyskimi. Drużyny z całego świata już w najbliższym tygodniu zmierzą się w spotkaniach towarzyskich. Transmisje na kanałach Polsatu i w Orange Sport. Jednym z najciekawszych starć będzie spotkanie dwóch drużyn, które do Brazylii […]

Przed nami niesamowite emocje związane z meczami towarzyskimi. Drużyny z całego świata już w najbliższym tygodniu zmierzą się w spotkaniach towarzyskich. Transmisje na kanałach Polsatu i w Orange Sport.

Jednym z najciekawszych starć będzie spotkanie dwóch drużyn, które do Brazylii nie pojadą. Irlandia to wciąż całkiem silna ekipa, ale na MŚ awansować nie zdołała. Z kolei Turcja wciąż kojarzy nam się jako rewelacja Euro 2008 i dość powiedzieć, że od tamtego czasu ekipy z Bosforu na wielkiej imprezie nie zobaczyliśmy. W tym roku też tak nie będzie, ale może już za dwa lata Turcy pojadą do Francji?

Skoro już przy Trójkolorowych jesteśmy. Podopieczni Didiera Deschampsa zmierzą się we wtorkowy wieczór z Norwegią, z którą przecież nasza reprezentacja nie tak dawno temu wygrała. Wówczas jednak grała ekipa oparta na zawodnikach z Tippeligaen. Na Stade de France przyjedzie jednak znacznie wzmocniona drużyna, choćby kilkoma graczami z Bundesligi.

Jeżeli ktoś woli coś bardziej egzotycznego, to sportowe kanały Polsatu zapraszają na spotkania Serbii z JamajkąUSA z Azerbejdżanem oraz Nigerii ze Szkocją. Tam też będzie się działo! Dla nieco bardziej słowiańskich kibiców polecam z kolei starcie Rosji ze Słowacją. Jedno jest pewne – najbliższy tydzień będzie iście piłkarski!

górny pasek

NIEDZIELA – 25 MAJA 2014

21:00 Mecz towarzyski: IRLANDIA – TURCJA premiera
Polsat Sport Extra HDIpla
pasek

PONIEDZIAŁEK – 26 MAJA 2014

16:55 Mecz towarzyski: ROSJA – SŁOWACJA na żywo
Polsat Sport HD
pasek

20:50 Mecz towarzyski: SERBIA – JAMAJKA na żywo
Polsat Sport Extra HD
pasek

WTOREK – 27 MAJA 2014

20:50 Mecz towarzyski: FRANCJA – NORWEGIA na żywo
Orange Sport
pasek

ŚRODA – 28 MAJA 2014

15:50 Mecz towarzyski: USA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Polsat Sport HD
pasek
20:55 Mecz towarzyski: NIGERIA – SZKOCJA na żywo

Polsat Sport HD
górny pasek

About Piotr Przyborowski

Z zawodu uczeń, z zamiłowania sportowiec. Jeszcze nie dziennikarz, ale może wkrótce? Prywatnie zakochany w piłce nożnej, a w szczególności w Primera División. Z przymusu pisze jednak głównie o koszykówce, którą się dzięki tej pracy ostatecznie zainteresował. Wielbiciel polskich komedii końca poprzedniego wieku. Słucha rocka.