Tydzień z Premier League w sportowych kanałach nc+

Najważniejszej rozstrzygnięcie, czyli nowego mistrza Anglii już znany. Teraz pozostała tylko rywalizacja o pozostałe miejsce premiowane awansem do europejskich pucharów czy spadkiem do niższej ligi. Transmisje z najbliższej kolejki do zobaczenia tylko w kanałach sportowych platformy nc+.  Tytuł mistrzowski już […]

Najważniejszej rozstrzygnięcie, czyli nowego mistrza Anglii już znany. Teraz pozostała tylko rywalizacja o pozostałe miejsce premiowane awansem do europejskich pucharów czy spadkiem do niższej ligi. Transmisje z najbliższej kolejki do zobaczenia tylko w kanałach sportowych platformy nc+. 

Tytuł mistrzowski już jest zarezerwowany dla Manchesteru City, który w najbliższym spotkaniu zmierzy się z walczącym cały czas o utrzymanie w Premier League, Swansea City. Jednak tytuł vice-mistrza Anglii nadal pozostaje otwarty. O ten tytuł walczą trzy ekipy Manchester United, Liverpool FC oraz Tottenham United. Najbliższej tego osiągnięcia wydaje się ekipa Jose Mourinho, jednak po ostatniej nieoczekiwanej porażce ze spadkowiczem, musi bacznie patrzeć na to, co się dzieje za ich plecami. Teraz Manchester United czeka teoretycznie łatwe wyzwanie. Ich najbliższym rywalem będzie AFC Bournemouth. Patrząc na ostatnie wyniki bezpośrednie obu zespołów to formalnością wydaje się zwycięstwo ekipy z Manchesteru. Wydaje się, że Tottenham Hotspur ma już zapewniony awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Teraz mogą się skupić na walce o jak najwyższe miejsce w lidze. Pierwszym rywalem na ich drodze do tytułu vive-mistrza będzie ekipa Brighton & Hove Albion.

Ciekawie zapowiada się też rywalizacja o miejsca dające awans do Ligi Europy. Podopieczni Antonio Conte już dawno pogodzili się z faktem, że w przyszłym sezonie zagrają co najwyżej w Lidze Europy. Jednak żeby to zrobić muszą nadal mocno się starać. Ich najbliższym rywalem, będzie największa rewelacja obecnego sezonu. Burnley nadal ma szansę na 6 miejsce dające szansę na grę w eliminacjach Ligi Europy.

WTOREK – 17 KWIETNIA 2018

20:40 Premier League – 35. kolejka: BRIGHTON & HOVE ALBION FC – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
CANAL+ Sport HD

ŚRODA – 18 KWIETNIA 2018

20:40 Premier League – 35. kolejka: AFC BOURNEMOUTH – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HD

CZWARTEK – 19 KWIETNIA 2018

20:40 Premier League – 35. kolejka: BURNLEY FC – CHELSEA FC na żywo
CANAL+ Sport HD

SOBOTA – 21 KWIETNIA 2018

13:25 Premier League – 35. kolejka: WEST BROMWICH ALBION – LIVERPOOL FC na żywo


15:55 Premier League – 35. kolejka: WATFORD FC – CRYSTAL PALACE na żywo

NIEDZIELA – 22 KWIETNIA 2018

14:25 Premier League – 35. kolejka: ARSENAL FC – WEST HAM UNITED na żywo


17:25 
Premier League – 35. kolejka: MANCHESTER CITY – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HD

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam