W automatach Hot Spot jest gorąco

Jeśli jesteś fanem automatów do gier, to z pewnością słyszałeś o grach typu Hot Spot. Są to jedne z najpopularniejszych automatów na rynku, gwarantują one bardzo dużo emocji oraz całkiem duże nagrody. Niektórzy jednak nie są zaznajomieni z tym terminem, […]

Jeśli jesteś fanem automatów do gier, to z pewnością słyszałeś o grach typu Hot Spot. Są to jedne z najpopularniejszych automatów na rynku, gwarantują one bardzo dużo emocji oraz całkiem duże nagrody. Niektórzy jednak nie są zaznajomieni z tym terminem, więc specjalnie dla nich chcielibyśmy powiedzieć więcej o grach Hot Spot. Nawet jeśli już je znasz, to przysiądź do lektury, może dowiesz się czegoś nowego, a co pomoże Ci wygrać dość ciekawą sumę. 

Gry Hot Spot online są bardzo popularne wśród graczy, szczególnie wśród tych początkujących. Jest kilka powodów, dla których nowicjusze tak często wybierają właśnie automaty tego typu. Gracze lubią dzielić się swoimi opiniami i mówią w nich, że wybierają tego typu grę głównie ze względu prostoty obsługi.

Automaty tego typu są znane z tego, że korzysta się z nich bardzo łatwo. Zazwyczaj nie mają one wielu dodatkowych funkcji, co dla doświadczonych graczy może być minusem, lecz dla osób dopiero wchodzących w świat hazardu jest to po prostu wybawienie. Gracz wybierający automat Hot Spot nie musi wykazywać się zbyt dużymi umiejętnościami hazardzisty, właściwie to wystarczy mu trochę szczęścia i podstawowej wiedzy o automatach.

Zalety automatów Hot Spot na tym się oczywiście nie kończą. Większość z nich jest w pewnej części replikami jednych z pierwszych automatów na świecie. Wszystkie mają one symbole owoców, a inaczej nazywa się je owocówkami. Z pewnością zastanawiasz się, dlaczego w jednorękich bandytach symbole owoców. Historia ta jest właściwie bardzo ciekawa.

Kiedy pierwsze automaty zostały stworzone przez swoich stwórców, zostały one uznane za nielegalne. Rząd nie mógł pozwolić na to, aby twórcy mogli w tak łatwy sposób zarabiać na swoich wynalazkach. Maszyny zniknęły więc z barów oraz z salonów do gier, lecz na szczęście nie na długo. Po pewnym czasie twórcy wymyślili, że automaty przecież nie muszą służyć wyłącznie do zarabiania pieniędzy. Uznali więc, że nagrodami dla graczy zamiast pieniędzy będą po prostu gumy smakowe.

W rezultacie symbolami w automatach zamiast kart zostały owoce odpowiadające smakom gum. Pierwsze symbole zawierały koniecznie cytryny, arbuzy, pomarańcze oraz śliwki, ponieważ takie wtedy były smaki. Jeżeli jakiemuś graczowi udało się zdobyć klaster właśnie z jednym z tych owoców, w nagrodę dostawał on gumę. Poza owocami symbolami były koniecznie siódemki, BAR, a także gwiazdy. Niedługo potem automaty dostały licencję, lecz dla upamiętnienia sytuacji owoce zostały, nawet do dziś.

Nowi gracze koniecznie chcą poznać klasykę gatunku, dlatego tak tłumnie chcą wypróbować automaty typu Hot Spot. Dzisiejsze, unowocześnione automaty obsługuje się swobodniej, a gracz praktycznie musi jedynie obserwować akcję, lecz mimo to wszystkie gry dają graczowi odczuć te same emocje, które również czuli pierwsi użytkownicy automatów.

Na automatach Hot Spot warto właśnie rozpocząć swoją naukę grania, można też wyrobić sobie rękę, a po pewnym czasie można przejść do trochę bardziej skomplikowanych automatów. Na początku oczywiście zachęcamy do korzystania z darmowych gier. Wybierając je nie stracisz ani grosza, a przy tym możesz się nauczyć dużo dobrego. Po zaznajomieniu się z mechaniką gry możesz sięgnąć po płatne wersje, lecz nowicjuszy namawiamy do próbowania wersji demo.

Z pewnością ucieszysz się na wieść, że na rynku znajduje się bardzo dużo gier typu Hot Spot. Producenci nie próżnują, praktycznie każdy z nich ma na koncie grę tego typu. Jakie automaty są godne polecenia? Z pewnością powinieneś wypróbować: Red Hot Fruits, Sizzling Hot Deluxe, 40 Super Hot, Flaming Hot, Burning Hot, Supreme Hot, Always Hot i wiele innych. W każdych z nich znajdziesz owoce oraz ciekawy motyw ognia, który je spala.

Pamiętaj jednak, aby grać rozważnie i dokładnie zapoznać się z zasadami gry. Na początku nie stawiaj zbyt dużo pieniędzy. Postaw mało i zwiększ swoją stawkę wtedy, kiedy masz lepszą passę. Lepiej nie ufaj swoim umiejętnościom i graj ostrożnie.

About Piotr Barwaśny