W Nice Polskiej Lidze Żużlowej walka na dwóch biegunach tabeli

Zaplecze ekstraligi w nadchodzący weekend nie próżnuje. Eleven wybiera się do Piły, która tego popołudnia gościć będzie „bezdomnych” z Łodzi. Goście nadal funkcjonują bez domowej areny. Po ostatniej porażce w Gnieźnie zajmują 6. miejsce. W dodatku ich ostatnia postawa nie […]

Zaplecze ekstraligi w nadchodzący weekend nie próżnuje. Eleven wybiera się do Piły, która tego popołudnia gościć będzie „bezdomnych” z Łodzi. Goście nadal funkcjonują bez domowej areny. Po ostatniej porażce w Gnieźnie zajmują 6. miejsce. W dodatku ich ostatnia postawa nie przypadła do gustu właścicielowi, którzy w charakterystyczny dla siebie sposób zobrazował odcięcie funduszy dla zawodników jeżeli forma nie ulegnie poprawie.

Pilanie z kolei zerwali z tradycją pozytywnych początków sezonu. Po 5. kolejkach zajmują ostatnie miejsce i kolejny mecz jest dla nich pewnego rodzaju deską ratunkową. Pozostałe drużyny zaczynają uciekać i jeżeli miejscowi nie chcą narobić sobie zbyt dużych zaległości to powinni powoli zadania domowe odrabiać.

Polsat Sport ze swoimi kamerami ulokuje się w Rybniku. To będzie spotkanie miejscowych „Rekinów” ze Startem Gniezno. Kluby zajmują odpowiednio trzecie i drugie miejsce w tabeli. Różnica między nimi wynoszą dwa oczka. Rybniczanie maja w ten sposób okazję aby zrównać się punktowo z niedzielnymi gośćmi.

pasek2

PIĄTEK- 18 MAJA 2018

17:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:40 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: EURO FINANNCE POLONIA PIŁA – ORZEŁ ŁÓDŹ na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 20 MAJA 2018

14:45 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

15:00 Nice 1. Liga Żużlowa – 6. kolejka: ROW RYBNIK – CAR GWARANT START GNIEZNO na żywo
Polsat Sport HDIpla

pasek2

About Michał Lewandowski