Weekend z niemiecką Bundesligą w Sportklubie

Dla szczypiornistów występujących w niemieckiej Bundeslidze weekendowa kolejka rozpocznie się już w czwartek. Tego właśnie dnia zobaczymy pierwsze spotkanie w telewizji. Ponadto Sportklub pokaże jeszcze dwa inne weekendowe mecze.  Największe wyzwanie w tym tygodniu czeka szczypiornistów THW Kiel. W przeciągu […]

Dla szczypiornistów występujących w niemieckiej Bundeslidze weekendowa kolejka rozpocznie się już w czwartek. Tego właśnie dnia zobaczymy pierwsze spotkanie w telewizji. Ponadto Sportklub pokaże jeszcze dwa inne weekendowe mecze. 

Największe wyzwanie w tym tygodniu czeka szczypiornistów THW Kiel. W przeciągu trzech dni rozegra aż dwa ligowe spotkania. W czwartek w ramach 9. kolejki czeka ich domowe spotkanie z HSG Wetzlar. Zebry po słabym początku notują serię czterech zwycięstw z rzędu. Dzięki tym zwycięstwom ekipa z Kilonii wskoczyła na czwarte miejsce w tabeli. W sobotę czeka ich natomiast zaległe spotkanie. A ich przeciwnikiem będzie vice-mistrz kraju, Rhein Neckar Lowen. Tylko dwa odniesione zwycięstwa pozwolą, na zbliżenie się do liderującego w tabeli SC Magdeburg. W szczególności, drugie spotkanie Zebr zapowiada się pasjonująco. Ostatnie ligowe spotkanie, pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem THW Kiel. W innym transmitowanym spotkaniem 9. kolejki będzie starcie Fuchse Berlin z TBV Lemgo Lippe. Ekipa ze stolicy Berlina, podobnie do THW Kiel notuje fantastyczną serię zwycięstw z rzędu. I tylko kolejne zwycięstwo odniesione z ekipą Piotra Wyszomirskiego, pozwoli na pozostanie w kontakcie z najlepszymi.

CZWARTEK – 11 PAŹDZIERNIKA 2018

19:00 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: THW KIEL – HSG WETZLAR na żywo

SOBOTA – 13 PAŹDZIERNIKA 2018

19:10 DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – THW KIEL 

NIEDZIELA – 14 PAŹDZIERNIKA 2018

19:10 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: FUCHSE BERLIN – TBV LEMGO LIPPE 

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam