Weekend z NBA w Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

Tym razem wszystkie transmisje z NBA są zaplanowane na weekend. W meczach nie powinno zabraknąć widowiskowych akcji oraz walki do ostatnich sekund. Dwa spotkania w Canal+ Sport oraz jedno w Canal+ Sport 2. Gracze Warriors do tego spotkania przystąpią po […]

Gracze Warriors do tego spotkania przystąpią po przerwaniu passy dwóch porażek z rzędu. Ostatnie zwycięstwo nad Atlantą Hawks zapewnił niezawodny w tym sezonie tercet: Stephen Curry, Kevin Durant oraz Klay Thompson. Dorobek tych trzech graczy w tym starciu to 85 punktów. Widać, że obrońcy mistrzostwa z wsparciem Currego to całkiem inna drużyna. Ciężko określić formę zespołu Millwauke, ponieważ w ostatnich pięciu swoich potyczkach po wygranym meczu zawsze przegrywali. Mimo tego ekipa ze stanu Wisconsin jest wiceliderem Konferencji Wschodniej. Dzień później w Dallas, miejscowy Mavericks zmierzy się z Houston. Drużyna z Teksasu doznała aż pięciu porażek w listopadzie. Podopieczni Mike D Antoniego po dwóch kwartach prowadzili z Minesotą, by ostatecznie ulec 91:103. O przegranej zadecydowała druga połowa, w której Harden i spółka zdobyła 29 punktów. W 2018 roku ekipy grały ze sobą cztery razy. Trzy pojedynki na swoją korzyść rozstrzygnęły Rakiety. Na zakończenie przeniesiemy do stanu Michigan, gdzie Pistons zmierzą się Pelicans. Gracze z Nowego Orleanu zaliczyli ostatnio sześć porażek w ośmiu meczach. Detroit na dziesięć meczy do od połowy listopada do teraz doznali tylko dwóch porażek. Widać wyraźnie, że lepszą formę prezentują gospodarze i to oni są faworytem tego pojedynku.