Weekend z piłką ręczną w Sportklubie

Liga Asobal i Handball Bundesliga ponownie trafiły do weekendowego programu Sportklubu. Najciekawiej powinno być w Hannoverze, gdzie lider ligi niemieckiej zmierzy się z Magdeburgiem. Mecze pomiędzy Helvetią Anaitasuna i Fraikinem Granollers zazwyczaj były wyrównane. W obecnym sezonie oba zespoły mają […]

Liga Asobal i Handball Bundesliga ponownie trafiły do weekendowego programu Sportklubu. Najciekawiej powinno być w Hannoverze, gdzie lider ligi niemieckiej zmierzy się z Magdeburgiem.

Mecze pomiędzy Helvetią Anaitasuna i Fraikinem Granollers zazwyczaj były wyrównane. W obecnym sezonie oba zespoły mają na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Zawodnicy z Grannolers niespodziewanie pokonali Ademar La Rioję. Helvetia wygrała z Guadalarają. Zwycięstwo w najbliższym meczu przybliży triumfatora do najwyższych miejsc w tabeli ligi.

W ramach 5. kolejki Bundesligi Lemgo Piotra Wyszomirskiego zmierzy się z Melsungen. Lepiej jak dotąd radzili sobie zawodnicy Melsungen, którzy z 4 spotkań wygrali 3, w tym z THW Kiel. Lemgo ma na swoim koncie 2 zwycięstwa i 2 porażki.

Niespodziewanym liderem Bundesligi jest Hannover. Zespół ten nie wygrywał z byle kim, gdyż pokonał THW Kiel i Flensburg. O piąte zwycięstwo szczypiorniści z Hannovera zagrają z Magdeburgiem, który również radzi sobie bardzo dobrze. Czwarty zespół ligi przegrał tylko z Fuchse Berlin i THW Kiel.

pasek2

SOBOTA – 16 WRZEŚNIA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 2. kolejka: HELVETIA ANAITASUNA – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200

Komentarz: Kacper Merk

NIEDZIELA – 17 WRZEŚNIA 2017

12:30 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: TBV LEMGO – MT MELSUNGEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

21:00 DKB Handball Bundesliga – 5. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – SC MAGDEBURG premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About Kamil Karczmarek