Weekend z piłką ręczną w Sportklubie

Bardzo ciekawie zapowiada się 6. kolejka Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zobaczymy czy w Lipsku kolejne zwycięstwo wywalczą zawodnicy Hannoveru, który jest liderem niemieckiej ligi. W sobotę w ramach 3. kolejki Ligi Asobal zagrają zespoły, które nie są zadowolone z początku sezonu. […]

Bardzo ciekawie zapowiada się 6. kolejka Bundesligi piłkarzy ręcznych. Zobaczymy czy w Lipsku kolejne zwycięstwo wywalczą zawodnicy Hannoveru, który jest liderem niemieckiej ligi.

W sobotę w ramach 3. kolejki Ligi Asobal zagrają zespoły, które nie są zadowolone z początku sezonu. Morrazo Cangas podejmie u siebie La Rioję. Gospodarze przegrali w tym sezonie z Benidormem i Ademar Leon. Tym samym są jedną z 2 ekip, które mają na koncie 0 punktów. Szczypiorniści z Logrono pokonali Valladolid, ale niespodziewanie przegrali z Fraikinem Granollers. Teraz to właśnie zespół z La Riojy będzie faworytem.

Hannover po 5 kolejkach jest zdecydowanym liderem Bundesligi. Teraz szczypiorniści tego zespołu zmierzy się z SC DHFK Lipsk. Zespół ten przegrał 2 mecze i wygrał 3 spotkania, w tym z Flensburgiem. Przed 9. drużyną ligą jednak bardzo ciężka przeprawa, gdyż Hannover jest w wyśmienitej formie.

SC Magdeburg po 6 meczach ma taką samą liczbę zwycięstw i porażek. Drużyna Piotra Chrapkowskiego przegrała jednak z bardzo mocnymi rywalami, czyli THW Kiel, Hannoverem i Fuchse Berlin. W najbliższej serii gier 7. drużyna ligi zmierzy się z 13. w tabeli TSV Minden. Co ciekawe, ekipy z Minden ma na swoim koncie 2 remisy.

pasek2

SOBOTA – 23 WRZEŚNIA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 3. kolejka: FRIGORIFICOS MORRAZO – BM. LOGRANO LA RIOJA premiera.200

NIEDZIELA – 24 WRZEŚNIA 2017

12:30 DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: SC DHFK LEIPZIG – TSV HANNOVER-BURGDORF na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

18:30 DKB Handball Bundesliga – 6. kolejka: SC MAGDEBURG – TSV GWD MINDEN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński
pasek2

About Kamil Karczmarek