Weekend z piłką ręczną w Sportklubie

Przed nami kolejne ciekawe mecze Ligi Asobal i Handball Bundesligi. Transmisje w sobotę i niedzielę w Sportklubie. W ramach 6. kolejki Ligi Asobal Fertiberia Puerto Sagunto podejmie Fraikin Grannolers. Faworytem meczu będą goście, którzy w tabeli zajmują 6. miejsce po […]

Przed nami kolejne ciekawe mecze Ligi Asobal i Handball Bundesligi. Transmisje w sobotę i niedzielę w Sportklubie.

W ramach 6. kolejki Ligi Asobal Fertiberia Puerto Sagunto podejmie Fraikin Grannolers. Faworytem meczu będą goście, którzy w tabeli zajmują 6. miejsce po 3 zwycięstwach i 2 porażkach. Puerto Sagunto ma na swoim koncie tylko jedno zwycięstwo z ostatnią w tabeli Zamorą. Puerto Sagunto jest tuż nad strefą spadkową.

W hicie Bundesligi Hannover zmierzy się z Fuchse Berlin. Zespół ze stolicy Niemiec wygrał wszystkie mecze ligowe i jest wiceliderem tabeli. Szczypiorniści Hannoveru byli nawet liderami tabeli, ale po porażkach z Rhein Neckar Loewen i Melsungen spadli na 4. miejsce. Najbliższy mecz z Hannoverze będzie decydujący dla czołowych miejsc tabeli.

Ciekawie będzie również w Magdeburgu. Gospodarze z Piotrem Chrapkowskim w składzie zagrają z SC Leipzig. Będzie to rywalizacja 3. i 7. drużyna tabeli. Faworytem meczu będą gospodarze, którzy od lat są jednym z najlepszych zespołów Bundesligi.

SOBOTA – 14 PAŹDZIERNIKA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 6. kolejka: FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO – FRAIKIN BM. GRANOLLERS premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

NIEDZIELA – 15 PAŹDZIERNIKA 2017

12:30 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – FUCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

22:45 DKB Handball Bundesliga – 9. kolejka: SC MAGDEBURG – SC DHFK LEIPZIG premiera.200

Komentarz: Kamil Gapiński

About Kamil Karczmarek