Weekend ze sportami motorowymi w TV

Zachęcamy do spędzenia ostatniego weekendu wakacji w wyścigowej atmosferze. Głównym punktem wydarzeń będzie wyścig Formuły 1 na torze Monza, jednak to nie wszystkie emocje, jakie czekają nas podczas najbliższych dni.  W niedzielę oprócz wizyty na włoskim torze Monza, emocjonować będziemy […]

Zachęcamy do spędzenia ostatniego weekendu wakacji w wyścigowej atmosferze. Głównym punktem wydarzeń będzie wyścig Formuły 1 na torze Monza, jednak to nie wszystkie emocje, jakie czekają nas podczas najbliższych dni. 

W niedzielę oprócz wizyty na włoskim torze Monza, emocjonować będziemy się Motocrossowymi Mistrzostwami Świata, które tym razem odbędą w tureckim mieście Afjon. Tę rywalizacje zobaczymy na antenie Eurosportu 2 oraz w Eurosport Playerze. Również w Eurosporcie 2 zaprezentowany zostanie wyścig Porsche SuperCup, serii towarzyszącej Formule 1. To wszystko odbędzie się w godzinach okołopołudniowych. Natomiast o godzinie 17:00 na antenie Polsatu Sport Extra zobaczymy relację z Mistrzostw Świata Rallycross. Te zmagania odbędą się we Francji, a konkretnie w miejscowości  Lohéac.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym planem transmisji na niedzielę.

NIEDZIELA – 2 WRZEŚNIA

11:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MX2 na żywo
Ipla

12:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 1 MXGP na żywo


12:00 Porsche SuperCup – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Eurosport PlayerIpla

14:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MX2 na żywo


15:00 
Mistrzostwa Świata Motocross, Afjon, Turcja: WYŚCIG 2 MXGP na żywo


17:00 FIA World Rallycross Championship, Lohéac, Francja: WYŚCIGI premiera.200
Ipla

About Michał Winiarczyk