Widowiskowy slalom z Flachau w Eurosporcie 1

We wtorkowy wieczór na słynnej trasie die Hermann Maier panie przy blasku jupiterów będą rywalizowały w slalomie o cenne punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Transmisja w Eurosporcie 1 HD, oraz w usłudze Eurosport Player. Zawody rozgrywane w austriackim kurorcie uważane […]

We wtorkowy wieczór na słynnej trasie die Hermann Maier panie przy blasku jupiterów będą rywalizowały w slalomie o cenne punkty do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Transmisja w Eurosporcie 1 HD, oraz w usłudze Eurosport Player.

Zawody rozgrywane w austriackim kurorcie uważane są za jedne z najbardziej widowiskowych zawodów w sezonie. Od lat gromadzą one wielu fanów na trybunach, jak i wzdłuż całej trasy.

Kibice gospodarzy we wtorek będą szczególnie dopingowali Bernadette Schild, która dość dobrze poradziła sobie podczas slalomu, w którym to uplasowała się na ósmym miejscu. Pomimo to we wtorek szczególnie liczyć się powinny panie, które uplasowały się na podium niedzielnych zawodów w Maliborze. W Słowenii najlepsza okazała się Mikaela Sfiffrin, która o blisko dwie dziesiąte sekundy wyprzedziła Wendy Holdener, zaś najniższy stopień podium przypadł Fridzie Hansdotter. Nie można też skreślać czwartej w ostatnim slalomie, Słowaczki Petry Vlhovej, która do trzeciej Szwedki straciła jedną dziesiątą sekundy.

pasek2

WTOREK – 10 STYCZNIA 2017

17:30 Puchar Świata, Flachau, Austria: SLALOM KOBIET – I PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

20:30 
Puchar Świata, Flachau, Austria: SLALOM KOBIET – II PRZEJAZD na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
pasek2

About Bartłomiej Rój