Wielkie święto piłki ręcznej – Orlen Wisła Płock kontra PGE Vive Kielce w Canal+ Sport

Starcia Wisły Płock z Vive Kielce to coś więcej niż mecze. Hit Superligi zwany „Świętą Wojną” dostarcza mnóstwo emocji i decyduje o tytule mistrza Polski. Kto będzie lepszy w najbliższą środę? Ostatnie 8 spotkań pomiędzy Wisłą i Vive kończą się […]

Starcia Wisły Płock z Vive Kielce to coś więcej niż mecze. Hit Superligi zwany „Świętą Wojną” dostarcza mnóstwo emocji i decyduje o tytule mistrza Polski. Kto będzie lepszy w najbliższą środę?

Ostatnie 8 spotkań pomiędzy Wisłą i Vive kończą się zwycięstwami kielczan. Dzięki temu Vive zostawało mistrzem Polski. Tym razem Vive również jest faworytem. Mistrzowie Polski po wzmocnieniach budują silny zespół i grają coraz lepiej. Ostatnio w Lidze Mistrzów po dobrym meczu Vive zremisowało z fenomenalnym Veszprem. W Superlidze PGE Vive ma na swoim koncie 7 zwycięstw i jest liderem grupy granatowej.

Orlen Wisła Płock wygrała w tym sezonie 6 meczów ligowych w regulaminowym czasie gry oraz z Azotami Puławy po rzutach karnych. Nafciarze słabiej radzą sobie w Lidze Mistrzów. Zespół z Płocka jest na czele grupy pomarańczowej. W środę podczas „Świętej Wojnie” któryś zespół przegra po raz pierwszy w tym sezonie PGNiG Superligi. Przed nami jeden z najciekawszych meczów w sezonie.

ŚRODA – 18 PAŹDZIERNIKA 2017

18:00 PGNiG Superliga – 8. kolejka: STUDIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Studio: Krzysztof Bandych – Tomasz Rosiński (z Płocka)
Reporter: Bartosz Ignacik

18:30 
PGNiG Superliga – 8. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – PGE VIVE KIELCE na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Piotr Karpiński – Michał Matysik (z Płocka)

About Kamil Karczmarek