Włoska Serie A1 kobiet w nSport+

Platforma nc+ pozyskała kolejne prawa siatkarskie. Po Lidze Mistrzów i Lidze Mistrzyń, które pokazywać będą od przyszłego sezonu, w tym pokażą włoską Serie A1 kobiet. Debiut już w sobotę. nc+ pozyskała prawa transmisje do rozgrywek włoskiej Serie A1 kobiet. Już […]

Platforma nc+ pozyskała kolejne prawa siatkarskie. Po Lidze Mistrzów i Lidze Mistrzyń, które pokazywać będą od przyszłego sezonu, w tym pokażą włoską Serie A1 kobiet. Debiut już w sobotę.

nc+ pozyskała prawa transmisje do rozgrywek włoskiej Serie A1 kobiet. Już w najbliższą sobotę te rozgrywki zadebiutują na antenie nSport+. Stacja pokaże mecz 1. kolejki pomiędzy Mistrzyniami Włoch – Igor Gorgonzola Novara z siódmym zespołem poprzedniego sezonu Unet E-Work Busto Arsizio. Gospodynie w minionych rozgrywkach zanotowały największy sukces w historii swojego klubu. Ekipa z Novary pierwszy raz wywalczyła tytuł mistrzowski i to w bardzo dobrym stylu. Mimo nieco słabszej formy w trakcie fazy zasadniczej i 3. pozycji, w play-offach przegrali tylko dwa z dziewięciu spotkań. Z kolei drużyna z Busto Arsizio nie może zaliczyć poprzedniego sezonu do najbardziej udanych. Mimo sporych aspiracji i chęci powtórki osiągnięcia z 2012 roku, czyli Mistrzostwa Włoch, Unet E-Work zajął dopiero 7. miejsce w fazie ligowej, a później odpadł już w ćwierćfinale.

SOBOTA – 14 PAŹDZIERNIKA 2017

20:25 Serie A1 – 1. kolejka: IGOR GORGONZOLA NOVARA – UNET E-WORK BUSTO ARSIZIO na żywo

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)