Zakłady bukmacherskie bez ograniczeń

Do 2017 roku nie do końca wiadomo było, którzy bukmacherzy na polskim rynku działają legalnie. Istniało wiele firm, stwarzających wrażenie profesjonalnych, które w rzeczywistości nie miały podstaw do funkcjonowania w naszym kraju. Zmiany w Ustawie Hazardowej wytyczyły jasne granice – […]

Do 2017 roku nie do końca wiadomo było, którzy bukmacherzy na polskim rynku działają legalnie. Istniało wiele firm, stwarzających wrażenie profesjonalnych, które w rzeczywistości nie miały podstaw do funkcjonowania w naszym kraju. Zmiany w Ustawie Hazardowej wytyczyły jasne granice – kto i na jakich warunkach może organizować zakłady wzajemne.

Po wycofaniu wielu firm, zostały tylko te, które zgodziły się sprostać restrykcyjnym wymaganiom ustawodawcy. Wśród nich znalazł się STS (Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne), którego początki to 1997 rok. Bukmacher spełnia wszystkie warunki Ministerstwa Finansów, przede wszystkim:

  • jest zarejestrowany i posiada siedzibę na terenie RP;
  • znajduje się pod polską domeną .pl;
  • odprowadza podatki w stałej wysokości;

STS odniósł duży sukces na rynku rodzimym i podejmuje śmiałe próby zdobycia bukmacherskiej Europy. Obecność w 11 europejskich krajach nie jest przypadkowa – STS dotarł dzięki swoim działaniom do mieszkającej za granicą Polonii. Na korzyść bukmachera przemawia z pewnością bardzo obszerna oferta zakładów live oraz usługa STS TV – umożliwiająca śledzenie rozgrywek na żywo. Na sts opinie wpływa z pewnością fakt, że bukmacher dba o liczne ułatwienia dla swoich użytkowników. Prócz punktów stacjonarnych, funkcjonuje przejrzysta strona internetowa, a także szybka aplikacja mobilna. STS idzie z duchem czasu, dlatego również temat e-sportu nie jest bukmacherowi obcy. Gracze lubujący się w Counter Strike i League of Legends mogą próbować swoich sił w zakładach.

W ofercie STS jest 27 dyscyplin sportowych, na czele z popularną piłką nożną, koszykówką i tenisem, ale również znajdziemy tutaj te mniej oblegane, np. F1 czy futbol australijski. Bukmacher nie tylko umożliwia graczom obstawianie zakładów sportowych, ale też udziela wsparcia finansowego polskim klubom, przede wszystkim będąc oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz pomagając polskim sportowcom w ramach fundacji „Sport Twoją Szansą”. STS współpracuje również m.in. z Pogonią Szczecin, Lechem Poznań czy Górnikiem Zabrze.

Rejestracja w serwisie jest prosta i szybka, możliwa na dwa sposoby – tymczasowy lub pełny. W przypadku konta tymczasowego, gracza obowiązuje limit zakładów w wysokości 5000 zł, a wypłata wygranych jest możliwa dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji. Korzystanie z oferty STS to również atrakcyjne bonusy, wśród których najkorzystniejszym jest premia powitalna w wysokości 1000 zł.

STS stale utrzymuje wysoką pozycję wśród polskich bukmacherów – wpływ na to ma przede wszystkim szeroka oferta i wysoka jakość świadczonych usług.

About Piotr Barwaśny