ZAKSA i PGE Skra wracają do gry po nieudanych Klubowych Mistrzostwach Świata. 14. kolejka PlusLigi w Polsacie Sport

Przed nami przedostatnia kolejka PlusLigi w 2017 roku. Polsat Sport przygotował dla nas dwie transmisje, gdzie zaprezentują się ekipy reprezentujące nas w niedawno zakończonych Klubowych Mistrzostwach Świata.  KMŚ udowodnił jedynie, że siatkarski świat ucieka Polsce. Nasze kluby nie mają już […]

Przed nami przedostatnia kolejka PlusLigi w 2017 roku. Polsat Sport przygotował dla nas dwie transmisje, gdzie zaprezentują się ekipy reprezentujące nas w niedawno zakończonych Klubowych Mistrzostwach Świata. 

KMŚ udowodnił jedynie, że siatkarski świat ucieka Polsce. Nasze kluby nie mają już potencjału na to, żeby bić się z najlepszymi ekipami na świecie. Jednak w PlusLidze PGE Skra Bełchatów i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle spisują się bardzo dobrze i najpewniej odniosą kolejne zwycięstwa. Nieco ciężej będą mieli niepokonani dotychczas obrońcy tytułu mistrzowskiego. Kędzierzynianie udadzą się bowiem do Gdańska, żeby zmierzyć się z tamtejszym Treflem. Podopieczni Andrei Anastasiego spisują się w tym sezonie nadspodziewanie dobrze, biorąc pod uwagę przedsezonowe zawirowania. Tym razem poprzeczka będzie jednak zawieszona bardzo wysoko i wydaje się, że zespół z Trójmiasta jej nie sprosta. Interesująco zapowiada się pojedynek na ławce trenerskiej. Ekipę gospodarzy prowadzi były selekcjoner reprezentacji Polski Andrea Anastasi, natomiast trenerem gości jest jego wieloletni asystent i prywatnie przyjaciel, Andrea Gardini.

W drugim transmitowanym spotkaniu PGE Skra Bełchatów powinna w krótkich trzech setach zakończyć rywalizację z BBTS-em Bielsko-Biała.

PIĄTEK – 22 GRUDNIA 2017

18:00 PlusLiga – 14. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – BBTS BIELSKO-BIAŁA na żywo
Polsat Sport HD Ipla

SOBOTA – 23 GRUDNIA 2017

14:45 Plusliga – 14. kolejka: TREFL GDAŃSK – ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE na żywo
Polsat Sport HD Ipla

About Jakub Zegarowski