ZapinamyPasy.pl już nadaje!

W czwartek, 1 lutego nadawanie rozpoczęło radio ZapinamyPasy.pl. Na antenie będziemy mogli usłyszeć m.in. relacje z wydarzeń sportowych, a także programy tematyczne. Nowe sportowe radio internetowe na polskim rynku ZapinamyPasy.pl to autorski pomysł Tomasza Smokowskiego i Andrzej Twarowskiego. Pierwszą audycję […]

W czwartek, 1 lutego nadawanie rozpoczęło radio ZapinamyPasy.pl. Na antenie będziemy mogli usłyszeć m.in. relacje z wydarzeń sportowych, a także programy tematyczne.

Nowe sportowe radio internetowe na polskim rynku ZapinamyPasy.pl to autorski pomysł Tomasza Smokowskiego i Andrzej Twarowskiego. Pierwszą audycję poprowadzili Michał Gąsiorowski – redaktor naczelny oraz jego zastępca – Mikołaj Kruk. Sami pomysłodawcy radia mają dołączyć do zespołu po zakończeniu okresu zakazu konkurencji, który nałożył poprzedni pracodawca obu dziennikarzy – Canal+.

Programy „na żywo” mają być nadawane przez 16 godzin dziennie, od 7 do 23. W paśmie nocnym dominować będzie z kolei muzyka. Główną audycją będzie „Multilive”, która będzie nadawana w weekendy od 13 do 23. Prowadzącymi będą m.in. Michał Gąsiorowski, Mikołaj Kruk, Artur Kwiatkowski czy Mateusz Juza. Oprócz tego, w radiu będzie można posłuchać audycji tematycznych. Wśród nich znajdą się magazyny o piłkarskiej Ekstraklasie, NBA, sztukach walki czy e-sporcie.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)