Zmazać plamę z Rybnika. Nice Polska Liga Żużlowa w Eleven i Polsacie

To już dziewiąta kolejka na polskich torach żużlowych. A ta rozpocznie się już w piątek na antenie Eleven. W niedzielę natomiast Polsat Sport wybierze się na Łotwę. Oba spotkania zapowiadają się interesująco. To musiało boleć. Niespełna miesiąc temu Start Gniezno […]

To już dziewiąta kolejka na polskich torach żużlowych. A ta rozpocznie się już w piątek na antenie Eleven. W niedzielę natomiast Polsat Sport wybierze się na Łotwę. Oba spotkania zapowiadają się interesująco.

To musiało boleć. Niespełna miesiąc temu Start Gniezno zostało znokautowane na rybnickiej nawierzchni. Rekiny pożarły wręcz przyjezdnych i wypracowały sobie 46 – punktową przewagę. W takich okolicznościach kwestia punktu bonusowego jest raczej rozstrzygnięta. Ale nie kwestia punktów meczowych jak i honoru. Start będzie chciało udowodnić, że tamten blamaż to był wypadek przy pracy tym bardziej, że od tamtego momentu niezbyt pewnie radzi sobie na ligowych torach.

Ostatni bieg zadecydował o wygranej Lokomotiwu w Gdańsku. Teraz Wybrzeże żądne rewanżu wyjedzie do Daugavpils aby zapewne w mniej dramatycznych okolicznościach odebrać to co Łotysze zabrali z nadmorskiej miejscowości.  Walka toczy się także o pozycję w tabeli. W przypadku wygranej przynajmniej różnicą 3 oczek zajmą miejsce swoich rywali.

pasek2

PIĄTEK – 15 CZERWCA 2018

17:30 Nice 1. Liga Żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:40
Nice 1. Liga Żużlowa – 9. kolejka: CAR GWARANT START GNIEZNO – ROW RYBNIK na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 17 CZERWCA 2018

14:30 NICE 1.Liga Żużlowa – 9. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
Polsat Sport HDIpla

14:40 NICE 1.Liga Żużlowa – 9. kolejka: LOKOMOTIV DAUGAVPILS – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Michał Lewandowski