Żużlowa Grand Prix. Przystanek nr 3. Dania

Lindgren z punktem przewagi nad Woffindenem a następne dwa miejsca należą do Dudka i Janowskiego. Tak się przedstawia sytuacja w Speedway Grand Prix po dwóch rundach. Czy Dania odmieni ten obraz i wyniesie w górę Duńczyków zajmujących obecnie dalekie lokaty? […]

Lindgren z punktem przewagi nad Woffindenem a następne dwa miejsca należą do Dudka i Janowskiego. Tak się przedstawia sytuacja w Speedway Grand Prix po dwóch rundach. Czy Dania odmieni ten obraz i wyniesie w górę Duńczyków zajmujących obecnie dalekie lokaty? Oglądając Canal+ na pewno nikogo nie ominą odpowiedzi na postawione pytania.

„Fredka” dzięki wyśmienitemu początkowi nadal lideruje klasyfikacji przejściowej. Tyle że w tym cyklu dzielnie wtóruje mu „Tajski” z Wielkiej Brytanii.  Wynikami z PGE Ekstraligi raczej nie należałoby się sugerować. Indywidualna walka zawsze jest na innym poziomie niż drużynowa. Nas interesowałaby postawa polskich Riderów. Dudek i Janowski tracą 6 oczek do lidera cyklu. Strata po dwóch turniejach duża nie jest ale należałoby już zacząć ją odrabiać aby nie urosła do rozmiarów przekraczających ludzkie rozumowanie. Do tego zachęcą ich z pewnością Sajfutdinow i Łaguta będący w klasyfikacji przejściowej tuż za wspomnianą dwójką Polaków. Czekamy na przebudzenie pozostałych „Orłów” Przemka Pawlickiego i Bartosza Zmarzlika. Zwłaszcza ten drugi przyzwyczaił nas do lepszych występów niż to co do tej pory prezentuje na arenie międzynarodowej.

pasek2

SOBOTA- 30 CZERWCA 2018

18:30 FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii: STUDIO na żywo


19:00
FIM Speedway Grand Prix – Grand Prix Danii: ZAWODY na żywo

pasek2

About Michał Lewandowski