Żużlowy początek majówki w TV. Polska – Australia w Eleven Sports 1

W majowy weekend coś dla siebie znajdą także fani sportu żużlowego. W Pile swój mecz towarzyski rozegra reprezentacja Polski. Rywalem biało – czerwonych będą Australijczycy. Bezpośrednia relacja z tychże zawodów zapowiada stacja Eleven Sports. W zeszłym roku Polacy połowę zawodów […]

W majowy weekend coś dla siebie znajdą także fani sportu żużlowego. W Pile swój mecz towarzyski rozegra reprezentacja Polski. Rywalem biało – czerwonych będą Australijczycy. Bezpośrednia relacja z tychże zawodów zapowiada stacja Eleven Sports.

W zeszłym roku Polacy połowę zawodów przeznaczyli na dopasowanie sprzętu do nawierzchni. Rywale zdążyli w tym czasie uciec na 8 punktów, które w ostatecznym rozrachunku nasze „Orły” odrobili i dołożyli kolejne 8 do końcowego rezultatu. Jak będzie w tym roku? Liczymy na udane, pełne emocji zawody zważywszy, że stawka jest bardzo wyrównana. Obie reprezentacje zapowiadają, udział w najsilniejszym zestawieniu. Będzie to wspaniała gratka dla kibiców z Wielkopolski ale i nie tylko. Na torze przy Bydgoskiej jest wiele ścieżek które i tym razem mamy nadzieję że poniosą naszych do zwycięstwa.

WTOREK – 1 MAJA 2018

17:45 Mecz Towarzyski: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Ipla

17:55 Mecz Towarzyski: POLSKA – AUSTRALIA na żywo
Ipla

About Michał Lewandowski