Mecz pożegnalny Lukasa Podolskiego: Legendy w akcji (WIDEO)

Pożegnalny mecz Lukasa Podolskiego właśnie dobiegł końca. Drużyna Górnika Zabrze wygrała 5:3 z zawodnikami grającymi w barwach FC Koeln.

W ramach pożegnania legendarnego Niemca, zorganizowano mecz na stadionie w Kolonii. Na murawie pojawili się tacy zawodnicy, jak Manuel Neuer, Mertesacker, Grosskreutz, czy..Sławomir Peszko.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 5:0 dla drużyny głównego bohatera tego wydarzenia. Na listę strzelców wpisywali się: Ismaheel, Szcześniak, Rasak, Bakis, oraz sam Podolski. W drugiej połowie drużyny częściowo zamieniły się zawodnikami, co przyniosło efekt w postaci trzech goli na konto Koeln. Tym razem strzelali Terodde, Scherz i…ponownie Podolski, który zmienił barwy. Po zakończeniu rywalizacji, 39-latek został pożegnany przez zgromadzonych na stadionie kibiców.