Motor Lublin - Zagłębie Lubin oceny dla piłkarzy po meczu | 23.10.2026

Marek WojtkowiakMarek WojtkowiakStatystyki meczowe
Motor Lublin - Karol Czubak 1
Fot. Łukasz Wójcik / Motor Lublin /Materiały prasowe

Mecz Motor Lublin - Zagłębie Lubin zakończył się remisem 2:2, a najwyższą notę otrzymał Sebastian Kerk. Sprawdźcie oceny wszystkich piłkarzy po spotkaniu rozegranym w piątek 23 października 2026 roku.

Motor Lublin - Zagłębie Lubin: oceny piłkarzy po meczu

Najwyżej oceniono Sebastiana Kerka z Zagłębia Lubin (8.00), a w Motorze najlepszą notę uzyskał Mateusz Łęgowski (7.90). Najniższe oceny otrzymali Kamil Lukoszek i Filip Luberecki z Motoru, obaj po 6.00.

Motor Lublin Mateusz Łęgowski (7.90), Rony Lopes (7.80), Mbaye Ndiaye (7.70), Bartosz Bereszyński (7.30), Tin Plavotic (7.10), Thomas Santos (6.70), Christopher Simon (6.70), Makan Aiko (6.60), Alioune Tall (6.60), Yacine Bourhane (6.50), Karol Czubak (6.50), Mateusz Posmyk (6.50), Gašper Tratnik (6.50), Fábio Ronaldo (6.30), Filip Luberecki (6.00), Kamil Lukoszek (6.00).

PromocjaOdbierz Voucher Canal+Online na 90 dni. Szczegóły na stronie STS.

Zagłębie Lubin Sebastian Kerk (8.00), Marcel Reguła (7.50), Damian Dąbrowski (7.20), Michał Nalepa (7.20), Zlatan Alomerović (6.80), Mateusz Dziewiatowski (6.80), Roman Yakuba (6.80), Filip Kocaba (6.70), Damian Michalski (6.60), Jakub Sypek (6.60), Josip Ćorluka (6.60), Mateusz Grzybek (6.40), Filip Szymczak (6.40), David Colina (6.30), Aleks Lawniczak (6.10).

Więcej informacji o zawodnikach z tego spotkania

Motor Lublin

  • Wyjściowa jedenastka: Gašper Tratnik, Tin Plavotic, Bartosz Bereszyński, Filip Luberecki, Kamil Lukoszek, Yacine Bourhane, Rony Lopes, Christopher Simon, Mbaye Ndiaye, Makan Aiko, Karol Czubak.
  • Rezerwowi: Mihai Popa, Artem Akatov, Paskal Meyer, Thomas Santos, Alioune Tall, Marcel Złomańczuk, Mateusz Łęgowski, Dominik Gregorski, Florian Haxha, Mateusz Posmyk, Fábio Ronaldo.

Zagłębie Lubin

  • Wyjściowa jedenastka: Zlatan Alomerović, Michał Nalepa, Aleks Lawniczak, Roman Yakuba, Josip Ćorluka, David Colina, Damian Dąbrowski, Filip Kocaba, Mateusz Dziewiatowski, Marcel Reguła, Sebastian Kerk.
  • Rezerwowi: Dominik Hladun, Mateusz Grzybek, Damian Michalski, Igor Orlikowski, Maciej Urbanski, Arkadiusz Woźniak, Jakub Kolan, Cyprian Popielec, Jakub Sypek, Szymon Łyczko, Mihael Mlinarić, Filip Szymczak.

Zmiany:

  • Motor Lublin: Yacine Bourhane (Mateusz Łęgowski 56'), Makan Aiko (Fábio Ronaldo 56'), Christopher Simon (Alioune Tall 72'), Kamil Lukoszek (Thomas Santos 72'), Filip Luberecki (Mateusz Posmyk 85').
  • Zagłębie Lubin: David Colina (Damian Michalski 46'), Mateusz Dziewiatowski (Jakub Sypek 66'), Sebastian Kerk (Filip Szymczak 66'), Marcel Reguła (Mateusz Grzybek 75'), Josip Ćorluka (Mihael Mlinarić 95').

Strzelcy bramek:

  • Sebastian Kerk 46', Marcel Reguła 48', Mateusz Łęgowski 74', Mbaye Ndiaye 87'.

Żółte kartki:

  • Motor Lublin: Karol Czubak 76', Yacine Bourhane 25'.
  • Zagłębie Lubin: David Colina 28', Mateusz Grzybek 91'.
Dodaj TakSieGra.PL do ulubionych źródeł w Google
Piłka nożnaMotor Lublinzagłębie lubin
Polonia Warszawa - stadion 1
Statystyki meczowe

Polonia Warszawa - Miedź Legnica oceny piłkarzy. Kto zagrał najlepiej? | 23.10.2026

Tenis - fotograf
Skróty meczów

Skrót meczu Elena Rybakina - Katarzyna Kawa WIDEO | WTA Ningbo 2026

Chelsea - Malo Gusto 1
Typy bukmacherskie

Chelsea - Tottenham typy i kursy. Kto nas zaskoczy? | 24.10.2026

Borussia Dortmund - Jobe Bellingham 1
Typy bukmacherskie

Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt typy i kursy. Co warto zagrać? | 24.10.2026