Piłka nożna · Liga Szkocka

Aberdeen - Hibernian

Aberdeen

PRZRZ
vs

Hibernian

PPRPP
Data7 listopada 2026 16:00
RozgrywkiLiga Szkocka
StadionPittodrie Stadium, Aberdeen

Aberdeen - Hibernian – gdzie oglądać?

Mecz Aberdeen - Hibernian zostanie rozegrany o godzinie 16:00 w dniu 07.11.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje  gdzie będzie można oglądać transmisję Aberdeen - Hibernian w TV i online.

Brak informacji o transmisji.

FAQ meczu

Aberdeen - Hibernian: najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.

Jakie są ostatnie wyniki drużyny Hibernian?

Wyniki ostatnich 5 meczów drużyny Hibernian: 17.10.2026: Hibernian 1:2 Falkirk (Liga Szkocka); 10.10.2026: Dundee United 1:0 Hibernian (Liga Szkocka); 19.09.2026: Hibernian 1:1 Aberdeen (Liga Szkocka); 15.09.2026: Hibernian 0:1 Kilmarnock (Liga Szkocka); 03.09.2026: Hibernian 1:3 Hearts (Liga Szkocka).

Jakie wyniki w ostatnich 5 spotkaniach ma Aberdeen?

Ostatnie 5 spotkań drużyny Aberdeen zakończyło się następującymi wynikami: 17.10.2026: Aberdeen 3:1 St. Mirren (Liga Szkocka); 19.09.2026: Hibernian 1:1 Aberdeen (Liga Szkocka); 15.09.2026: Motherwell 0:4 Aberdeen (Liga Szkocka); 05.09.2026: Aberdeen 0:0 Kilmarnock (Liga Szkocka); 02.09.2026: Celtic 3:0 Aberdeen (Liga Szkocka).

Na jakim stadionie zostanie rozegrany mecz Aberdeen - Hibernian?

Mecz Aberdeen - Hibernian zostanie rozegrany na stadionie Pittodrie Stadium w mieście Aberdeen.

Kiedy odbędzie się spotkanie Aberdeen - Hibernian?

Spotkanie Aberdeen - Hibernian odbędzie się w dniu 07.11.2026 o godzinie 16:00.