Piłka nożna · Liga Szkocka

Hearts - Falkirk

Hearts

ZPRZP
vs

Falkirk

PRZPZ
Data8 listopada 2026 16:00
RozgrywkiLiga Szkocka
StadionTynecastle Park, Edinburgh

Hearts - Falkirk – gdzie oglądać?

Mecz Hearts - Falkirk zostanie rozegrany o godzinie 16:00 w dniu 08.11.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje  gdzie będzie można oglądać transmisję Hearts - Falkirk w TV i online.

Brak informacji o transmisji.

FAQ meczu

Hearts - Falkirk: najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.

Jakie wyniki w ostatnich 5 meczach ma Falkirk?

W ostatnich 5 meczach drużyna Falkirk zanotowała następujące wyniki: 17.10.2026: Hibernian 1:2 Falkirk (Liga Szkocka); 10.10.2026: Falkirk 1:2 Dundee (Liga Szkocka); 15.09.2026: Falkirk 2:1 Hearts (Liga Szkocka); 05.09.2026: Dundee United 1:1 Falkirk (Liga Szkocka); 02.09.2026: Falkirk 1:2 Rangers (Liga Szkocka).

Jak drużyna Hearts radziła sobie w ostatnich 5 meczach?

Ostatnie 5 wyników drużyny Hearts to: 18.10.2026: Celtic 7:1 Hearts (Liga Szkocka); 10.10.2026: Hearts 5:0 St. Mirren (Liga Szkocka); 19.09.2026: Kilmarnock 1:1 Hearts (Liga Szkocka); 15.09.2026: Falkirk 2:1 Hearts (Liga Szkocka); 06.09.2026: Hearts 2:1 Dundee (Liga Szkocka).

Gdzie odbędzie się mecz Hearts - Falkirk?

Mecz Hearts - Falkirk odbędzie się na stadionie Tynecastle Park w mieście Edinburgh.

Kiedy odbędzie się mecz Hearts - Falkirk?

Mecz Hearts - Falkirk odbędzie się o godzinie 16:00 w dniu 08.11.2026.