Piłka nożna · Serie A

Como - Juventus Turyn

Como

ZPRPZ
vs

Juventus Turyn

RRZZZ
Data29 listopada 2026 18:30
RozgrywkiSerie A
StadionStadio Giuseppe Sinigaglia, Como

Como - Juventus Turyn – gdzie oglądać?

Mecz Como - Juventus Turyn zostanie rozegrany o godzinie 18:30 w dniu 29.11.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje  gdzie będzie można oglądać transmisję Como - Juventus Turyn w TV i online.

Brak informacji o transmisji.

FAQ meczu

Como - Juventus Turyn: najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.

Jakie wyniki w ostatnich 5 meczach ma Juventus Turyn?

W ostatnich 5 meczach drużyna Juventus Turyn zanotowała następujące wyniki: 05.08.2026: Chelsea Londyn 0:1 Juventus Turyn (Mecz towarzyski); 31.07.2026: Juventus Turyn 2:0 Nice (Mecz towarzyski); 25.07.2026: Standard Liege 0:1 Juventus Turyn (Mecz towarzyski); 18.07.2026: FC Basel 0:0 Juventus Turyn (Mecz towarzyski); 24.05.2026: Torino 2:2 Juventus Turyn (Serie A).

Jak wygląda forma drużyny Como w ostatnich 5 meczach?

W ostatnich 5 meczach drużyna Como osiągnęła następujące wyniki: 18.10.2026: Fiorentina 1:3 Como (Serie A); 14.10.2026: Feyenoord 3:2 Como (Liga Mistrzów); 11.10.2026: Como 0:0 AS Roma (Serie A); 20.09.2026: Frosinone 2:0 Como (Serie A); 14.09.2026: Como 2:1 Parma (Serie A).

Na jakim stadionie zostanie rozegrane spotkanie Como - Juventus Turyn?

Spotkanie Como - Juventus Turyn zostanie rozegrane na stadionie Stadio Giuseppe Sinigaglia w mieście Como.

Kiedy rozpocznie się spotkanie Como - Juventus Turyn?

Spotkanie Como - Juventus Turyn rozpocznie się w dniu 29.11.2026 o godzinie 18:30.