Piłka nożna · Championship

Bolton - Middlesbrough

Data23 października 2026 21:00
RozgrywkiChampionship
StadionToughsheet Community Stadium, Bolton

Bolton - Middlesbrough – gdzie oglądać?

Mecz Bolton - Middlesbrough zostanie rozegrany o godzinie 21:00 w dniu 23.10.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje  gdzie będzie można oglądać transmisję Bolton - Middlesbrough w TV i online.

Transmisja za darmo

STS TV
Oglądaj
Załóż konto w STS. Aby oglądać transmisje, musisz mieć środki na koncie lub postawić zakład w ciągu ostatnich 24 godzin.
FAQ meczu

Bolton - Middlesbrough: najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.

Jak wygląda forma drużyny Middlesbrough w ostatnich 5 meczach?

W ostatnich 5 meczach drużyna Middlesbrough osiągnęła następujące wyniki: 17.10.2026: Middlesbrough 2:2 Cardiff City (Championship); 13.10.2026: Stoke City 2:3 Middlesbrough (Championship); 10.10.2026: Middlesbrough 1:0 Wolverhampton (Championship); 19.09.2026: Birmingham 2:2 Middlesbrough (Championship); 15.09.2026: Middlesbrough 2:2 Millwall (Championship).

Jakie wyniki w ostatnich 5 spotkaniach ma Bolton?

Ostatnie 5 spotkań drużyny Bolton zakończyło się następującymi wynikami: 12.09.2026: Bolton 1:0 Cardiff City (Championship); 08.09.2026: Bolton 2:3 West Ham United (Championship); 05.09.2026: Millwall 4:0 Bolton (Championship); 01.09.2026: Sheffield United 3:2 Bolton (Championship); 29.08.2026: Bolton 0:1 Lincoln (Championship).

Kto wygra w meczu Bolton - Middlesbrough?

Szanse na wygraną drużyny Bolton wynoszą 20%, natomiast szanse zespołu Middlesbrough to 58%.

Kogo bukmacherzy wskazują jako faworyta meczu Bolton - Middlesbrough?

Na podstawie ofert bukmacherów jako faworyt meczu wskazywany jest Middlesbrough.

Jakie są kursy na spotkanie Bolton - Middlesbrough?

Kursy 1X2 na spotkanie: 1: 4,75 (Fortuna), X: 4,41 (Fortuna), 2: 1,65 (LV BET).

Jakie problemy z kontuzjami ma zespół Middlesbrough?

Middlesbrough ma następujących kontuzjowanych zawodników: Alfie Jones (Uraz łydki), David Strelec (Uraz mięśni), Rokas Pukštas (Uraz mięśni).

Kto w zespole Bolton jest kontuzjowany?

Kontuzjowani zawodnicy w zespole Bolton: Chris Forino (Kontuzja pachwiny).

Gdzie oglądać darmową transmisję meczu Bolton - Middlesbrough?

Darmową transmisję meczu Bolton - Middlesbrough będzie można oglądać w STS TV.

Gdzie oglądać mecz Bolton - Middlesbrough online?

Mecz Bolton - Middlesbrough będzie można oglądać online w STS TV.

Na którym stadionie zagrają Bolton i Middlesbrough?

Bolton i Middlesbrough zagrają na stadionie Toughsheet Community Stadium w mieście Bolton.

Kiedy rozpocznie się mecz Bolton - Middlesbrough?

Mecz Bolton - Middlesbrough rozpocznie się w dniu 23.10.2026 o godzinie 21:00.