Piłka nożna · Liga Szkocka

Motherwell - Dundee

Motherwell

PPPPP
vs

Dundee

PPZZR
Data19 grudnia 2026 16:00
RozgrywkiLiga Szkocka
StadionFir Park, Motherwell

Motherwell - Dundee – gdzie oglądać?

Mecz Motherwell - Dundee zostanie rozegrany o godzinie 16:00 w dniu 19.12.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje  gdzie będzie można oglądać transmisję Motherwell - Dundee w TV i online.

Brak informacji o transmisji.

FAQ meczu

Motherwell - Dundee: najczęściej zadawane pytania

Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.

Jakie są ostatnie wyniki drużyny Dundee?

Wyniki ostatnich 5 meczów drużyny Dundee: 17.10.2026: Dundee 2:2 Rangers (Liga Szkocka); 10.10.2026: Falkirk 1:2 Dundee (Liga Szkocka); 19.09.2026: Dundee 2:1 Motherwell (Liga Szkocka); 06.09.2026: Hearts 2:1 Dundee (Liga Szkocka); 30.08.2026: Dundee 1:2 Hibernian (Liga Szkocka).

Jak zespół Motherwell radził sobie w ostatnich 5 meczach?

Ostatnie 5 wyników zespołu Motherwell to: 17.10.2026: Kilmarnock 3:2 Motherwell (Liga Szkocka); 11.10.2026: Motherwell 0:2 Celtic (Liga Szkocka); 19.09.2026: Dundee 2:1 Motherwell (Liga Szkocka); 15.09.2026: Motherwell 0:4 Aberdeen (Liga Szkocka); 05.09.2026: Rangers 1:0 Motherwell (Liga Szkocka).

Na jakim stadionie zostanie rozegrane spotkanie Motherwell - Dundee?

Spotkanie Motherwell - Dundee zostanie rozegrane na stadionie Fir Park w mieście Motherwell.

Kiedy rozpocznie się spotkanie Motherwell - Dundee?

Spotkanie Motherwell - Dundee rozpocznie się w dniu 19.12.2026 o godzinie 16:00.