Atalanta - Venezia
Atalanta - Venezia – gdzie oglądać?
Mecz Atalanta - Venezia zostanie rozegrany o godzinie 18:30 w dniu 12.10.2026. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje gdzie będzie można oglądać transmisję Atalanta - Venezia w TV i online.
Transmisja zakończyła się.
Atalanta - Venezia – skrót meczu
Poniżej udostępniamy skrót meczu Atalanta - Venezia, a w nim gole, najważniejsze fragmenty i najciekawsze akcje ze spotkania.
Atalanta - Venezia: najczęściej zadawane pytania
Najważniejsze informacje o meczu: data, godzina, stadion oraz transmisja TV i online.
Kto otrzymał czerwone kartki w drużynie Atalanta?
Czerwone kartki w drużynie Atalanta otrzymali: Eljif Elmas (89').
Jakie są statystyki pomeczowe Atalanta - Venezia?
Statystyki pomeczowe ze spotkania Atalanta - Venezia: Strzały: Atalanta 10, Venezia 13; Obrony bramkarza: Atalanta 2, Venezia 5; Rzuty rożne: Atalanta 3, Venezia 4; Spalone: Atalanta 0, Venezia 2; Udane podania: Atalanta 118, Venezia 294; Wślizgi: Atalanta 8, Venezia 6; Faule: Atalanta 7, Venezia 2; Żółte kartki: Atalanta 0, Venezia 2; Czerwone kartki: Atalanta 1, Venezia 0; Passes: Atalanta 144, Venezia 323; Shots blocked: Atalanta 2, Venezia 4.
Kto wpisał się na listę strzelców w meczu Atalanta - Venezia?
Na listę strzelców w spotkaniu Atalanta - Venezia wpisali się: Franck Kessié (4', Atalanta), Nikola Krstović (6', Atalanta), Nikola Krstović (30', Atalanta), Antoine Hainaut (37').
Jak zakończyło się spotkanie Atalanta - Venezia?
Spotkanie Atalanta - Venezia zakończyło się wynikiem Atalanta 3:1 Venezia.
Jakie są ostatnie wyniki drużyny Venezia?
Wyniki ostatnich 5 meczów drużyny Venezia: 19.09.2026: Venezia 0:2 Lazio Rzym (Serie A); 11.09.2026: Venezia 2:4 Fiorentina (Serie A); 06.09.2026: Frosinone 3:2 Venezia (Serie A); 28.08.2026: AC Milan 2:0 Venezia (Serie A); 23.08.2026: Venezia 0:2 Lecce (Serie A).
Jakie są ostatnie wyniki drużyny Atalanta?
Wyniki ostatnich 5 meczów drużyny Atalanta: 12.09.2026: Atalanta 1:2 Cagliari (Serie A); 05.09.2026: AS Roma 2:1 Atalanta (Serie A); 31.08.2026: Atalanta 1:0 Bologna (Serie A); 27.08.2026: Hapoel Tel Awiw 0:1 Atalanta (Liga Konferencji); 23.08.2026: Atalanta 2:1 Sassuolo (Serie A).
Kto ma większe szanse na wygraną w meczu Atalanta - Venezia?
Szanse na wygraną drużyny Venezia wynoszą 16%, natomiast szanse zespołu Atalanta to 61%.
Kogo bukmacherzy wskazują jako faworyta spotkania Atalanta - Venezia?
Na podstawie ofert bukmacherów jako faworyt spotkania wskazywany jest Atalanta.
Jakie są kursy bukmacherskie na mecz Atalanta - Venezia?
Kursy bukmacherskie 1X2: 1: 1,60 (STS), X: 4,20 (Fortuna), 2: 6,15 (Fortuna).
Kto sędziuje mecz Atalanta - Venezia?
Mecz Atalanta - Venezia sędziuje Paride Tremolada.
Którzy piłkarze drużyny Atalanta są kontuzjowani?
Kontuzjowani piłkarze w drużynie Atalanta: Odilon Kossounou (Kontuzja uda), Giacomo Raspadori (Kontuzja uda), Isak Hien (Uraz mięśnia dwugłowego uda), Kamaldeen Sulemana (Kontuzja kolana), Thomas Pompei (Złamany palec).
Gdzie będzie dostępna darmowa transmisja meczu Atalanta - Venezia?
Darmowa transmisja meczu Atalanta - Venezia będzie dostępna w Superbet TV.
Gdzie oglądać transmisję internetową meczu Atalanta - Venezia?
Transmisję internetową meczu Atalanta - Venezia będzie można oglądać w Canal+Online, TV Smart, Polsat Box Go, Superbet TV.
Gdzie można obejrzeć spotkanie Atalanta - Venezia w TV?
Spotkanie Atalanta - Venezia można obejrzeć w telewizji w Eleven Sports 1.
Gdzie znaleźć transmisję meczu Atalanta - Venezia?
Transmisję meczu Atalanta - Venezia będzie można znaleźć w telewizji w Eleven Sports 1. Transmisja internetowa będzie dostępna w Canal+Online, TV Smart, Polsat Box Go, Superbet TV.
Na jakim stadionie zostanie rozegrany mecz Atalanta - Venezia?
Mecz Atalanta - Venezia zostanie rozegrany na stadionie New Balance Arena w mieście Bergamo.
Na kiedy zaplanowano mecz Atalanta - Venezia?
Mecz Atalanta - Venezia zaplanowano na godzinę 18:30 w dniu 12.10.2026.



