Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV, a także niektórych pozycji internetowych.
00:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa I: DANIA – SERBIA
Komentarz: Marek Kleitz
00:45 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa E: KOREA PÓŁNOCNA – KOSTARYKA
02:55 Mistrzostwa Świata U20 – ćwierćfinał: BRAZYLIA – PORTUGALIA
06:15 Mistrzostwa Świata U20 – ćwierćfinał: USA – SERBIA
Komentarz w TVP: Sławomir Kwiatkowski
09:00 Mistrzostwa Świata Kobiet – grupa F: ANGLIA – MEKSYK
11:00 Magazyn CAFE FUTBOL
Studio: Mateusz Borek
17:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński
17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: SŁOWENIA – ANGLIA
Komentarz w Polsat Sport i Ipla.tv: Marcin Feddek
17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: ROSJA – AUSTRIA
Komentarz w Polsat Sport Extra i Ipla.tv: Andrzej Janisz
17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: UKRAINA – LUKSEMBURG
Komentarz: Piotr Przybysz
17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: ESTONIA – SAN MARINO
17:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: LIECHTENSTEIN – MOŁDAWIA
20:00 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński
20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: BIAŁORUŚ – HISZPANIA
Komentarz w Polsat Sport I Ipla.tv: Cezary Kowalski
20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa C: SŁOWACJA – MACEDONIA
Komentarz w Polsat Sport Extra i Ipla.tv: Grzegorz Michalewski – Robert Zieliński
20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa G: SZWECJA – CZARNOGÓRA
Komentarz: Marek Kleitz
20:35 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016 – grupa E: LITWA – SZWAJCARIA
Komentarz: Mateusz Majak – Łukasz Majchrzyk
20:50 Copa América – grupa C: KOLUMBIA – WENEZUELA
Komentarz: Jacek Laskowski
22:50 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: STUDIO
Studio: Bożydar Iwanow – Tomasz Łapiński
23:20 Copa América – grupa C: BRAZYLIA – PERU
Komentarz: Dariusz Szpakowski
23:30 Eliminacje Mistrzostwa Europy 2016: SKRÓTY MECZÓW
Komentarz: Piotr Przybysz, Marek Kleitz, Grzegorz Michalewski
02:00 Gala, Birmingham, USA: DEONTAY WILDERA – ERIC MOLINA
Komentarz: Sebastian Szczęsny – Albert Sosnowski
12:30 PGA European Tour, Lyoness Open Presented by Greenfinity, Atzenbrugg, Austria: FINAŁ
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
11:30 Jeździeckie Grand Prix Wolnej Polski, Poznań, Polska: KONKURS GRAND PRIX
*(od 12:55 w TVP 1 HD)
Komentarz: Jarosław Idzi (z Poznania)
Studio: Beata Oryl-Stroińska (z Poznania)
Reporter: Anna Kozińska
20:50 Global Champions Tour, Cannes, Francja: ZAWODY
17:00 Grand Prix 2015, Budapeszt, Węgry: DZIEŃ 2
05:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – sprint: PREELIMINACJE
Komentarz: Łukasz Starowieyski
13:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – sprint: PÓŁFINAŁY
Komentarz: Łukasz Starowieyski
12:25 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: PÓŁFINAŁY I FINAŁY KOBIET I MĘŻCZYZN
Komentarz: Łukasz „Juras” Jurkowski
14:30 Puchar Świata, Leogang, Austria: ZJAZD
Komentarz: Marcin Lepa
11:15 Tauron Lang Team Race, Gdańsk, Polska: RELACJA
15:45 Criterium du Dauphine: ETAP 8
16:15 Tour de Suisse: ETAP 2
Komentarz: Piotr Sobczyński, Sebastian Szczęsny
00:30 Diamentowa Liga, Nowy Jork, USA: ZAWODY
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Artur Partyka
18:15 XV Europejski Festiwal Lekkoatletyczny, Bydgoszcz, Polska: ZAWODY
Komentarz: Marek Jóźwik, Marek Rudziński (z Bydgoszczy)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski
20:00 Mityng, Marakesz, Maroko: ZAWODY
11:45 Euro Beach Soccer League: FRANCJA – POLSKA
Komentarz: Grzegorz Michalewski
15:00 Eliminacje do Mistrzostw Świata 2015: POLSKA – UKRAINA (II MECZ)
Komentarz: Szymon Rojek – Wojciech Nowiński
12:00 Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Włoch: 24. ODCINEK SPECJALNY
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski
00:00 (nd/pn) Rajdowe Mistrzostwa Świata, Rajd Włoch: SKRÓT DNIA
Komentarz: Andrzej Borowczyk – Grzegorz Jędrzejewski
02:00 Liga Światowa – Grupa B: USA – POLSKA
Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Chicago)
02:40 Liga Światowa – Grupa C: KUBA – ARGENTYNA
Komentarz: Damian Dancewicz
07:00 Liga Światowa – Grupa D: KOREA POŁUDNIOWA – JAPONIA
Komentarz: Adam Romański – Damian Dancewicz
13:00 Liga Światowa – Grupa B: ROSJA – IRAN
Komentarz: Adam Romański – Łukasz Kadziewicz
18:50 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – grupa A: POLSKA – FRANCJA
Komentarz: Marek Magiera – Wojciech Drzyzga
10:30 Magazyn WORLD OF FREESPORTS 2015
22:00 Magazyn WORLD COMBAT GAMES
12:00 WTA Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, Finał: ??? – ???
14:30 ATP World Tour, S’Hertogenbosch, Holandia, Finał: ??? – ???
14:30 ATP World Tour, Stuttgart, Niemcy – Finał: ??? – ???
18:00 WTA Tour, Nottingham, Wielka Brytania – Finał: ??? – ???
18:00 ATP Challenger Tour, Caltanissetta, Włochy, Finał: ??? – ???
09:20 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan: FINAŁ MĘŻCZYZN
Komentarz: Przemysław Iwańczyk – Łukasz Grass
13:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora, Włochy: WYŚCIG
17:00 Mistrzostwa Świata Motocross, Maggiora, Włochy: WYŚCIG
00:00 Eurocup Formula Renault 2.0, Budapeszt, Węgry: PODSUMOWANIE
03:00 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)
08:30 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)
08:30 Magazyn LE MANS 24 MINUTY
Komentarz: Łukasz Siudak
09:00 Le Mans 24 Godziny, Le Mans, Francja: WYŚCIG
Komentarz w polskim Eurosporcie: Grzegorz Gac, Sławomir Szymczak, Adam Widomski (z Le Mans)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Andrzej Mielczarek, Łukasz Siudak (z Warszawy)
11:45 World Series by Renault, Bułgaria: WYŚCIG 1
15:15 Magazyn LE MANS 24 MINUTY
Komentarz: Łukasz Siudak
19:00 World Series by Renault, Bułgaria: PODSUMOWANIE
19:30 Le Mans 24 Godziny, Francja: BEST OF
Komentarz: Łukasz Siudak
23:30 Eurocup Formula Renault 2.0, Budapeszt, Węgry: PODSUMOWANIE
00:15 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. klasyczny: FINAŁY MĘŻCZYZN
Komentarz: Andrzej Supron
06:55 Igrzyska Europejskie, Baku, Azerbejdżan – st. klasyczny: ĆWIERĆFINAŁY I PÓŁFINAŁY MĘŻCZYZN
Komentarz: Andrzej Supron
11:00 Magazyn VOLVO OCEAN RACE
13:15 Nice Polska Liga – 7. kolejka: STUDIO
Studio: Sebastian Parfjanowicz (z Łodzi)
Reporter: Marcin Rams
13:40 Nice Polska Liga – 7. kolejka: KŻ ORZEŁ ŁÓDŹ – SPEEDWAY WANDA INSTAL KRAKÓW
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz – Tomasz Bajerski (z Łodzi)
Reporter: Marcin Rams
16:30 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO
Studio: Michał Łopaciński (z Torunia)
Reporter: Jakub Zborowski
16:55 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: KS TORUŃ – MONEYmakesMONEY.pl STAL GORZÓW WLKP.
Komentarz: Tomasz Dryła (z Torunia)
Reporter: Jakub Zborowski
19:00 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: STUDIO
Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz
19:25 PGE Ekstraliga – 8. kolejka: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA – BETARD SPARTA WROCŁAW
Komentarz: Piotr Olkowicz (z Zielonej Góry)
Reporter: Łukasz Benz
21:45 Magazyn PGE EKSTRALIGA
Studio: Marcin Majewski
23:00 Magazyn IGRZYSKA EUROPEJSKIE – BAKU 2015
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
Przygotowali: Adam Zakrzewski, Adrian Wojdyło, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Wilkosz, Piotr Barwaśny
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.