Sport w TV: poniedziałek – 26 czerwca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda 19:55 Magazyn 4-4-2  23:00 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 23:30 Magazyn FIFA FOOTBALL 21:30 Magazyn PUNCHER 12:00 […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda


19:55
Magazyn 4-4-2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:00
 
Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:30
 
Magazyn FIFA FOOTBALL premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

sporty walki
21:30 Magazyn PUNCHER premiera.200
Polsat Sport HDIpla


12:00 Wimbledon 2017, Londyn, Wielka Brytania: KWALIFIKACJE – DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport Player

12:00
ATP World Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: DONALD YOUNG – KYLE EDMUND na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

12:00
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: NAOMI BROADY – KRISTINA PLISKOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: KAROLINA PLISKOWA – ALISON RISKE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00
ATP World Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: THOMAZ BELUCCI – KEVIN ANDERSON na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:00
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: HEATHER WATSON – DOMINIKA CIBULKOWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

16:00
ATP World Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: NICOLAS MAHUT – ROBIN HAASE na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
ATP World Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: CAMERON NORRIE – HORACIO ZEBALLOS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00
WTA Tour, Eastbourne, Wielka Brytania  – I runda: JELENA OSTAPENKO – CARLA SUAREZ NAVARRO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


19:00 Louis Vuitton America’s Cup: MATCH na żywo
CANAL+ Sport HD


20:30 Elite League – 1. kolejka: POOLE PIRATES – BELLE VUE ACES na żywo
Ipla

21:30
Magazyn CZARNY CHARAKTER premiera.200


22:00
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: GET WELL TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW premiera.200
 Canal+ Sport Online

22:30
PGE Ekstraliga – 10. kolejka: WŁÓKNIARZ VITROSZLIF CROSSFIT CZĘSTOCHOWA – MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ premiera.200
 Canal+ Sport Online

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


19:55
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla

20:05 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

23:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny