Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Lotto Ekstraklasa: MULTILIGA
11:00 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV
Redakcja: Piotr Domagała, Michał Kornacki
12:50 2.Bundesliga – 30. kolejka: FC HEIDENHEIM 1846 – DSC ARMINIA BIELEFELD
12:50 2.Bundesliga – 30. kolejka: FC ERZGEBIRGE AUE – HANNOVER 96
12:55 La Liga Santander – 33. kolejka: MALAGA CF – VALENCIA CF
Komentarz w Eleven: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała
15:00 Magazyn COPA LIBERTADORES
Redakcja: Bartłomiej Rabij
15:15 Bundesliga – 30. kolejka: WSTĘP DO MECZU
15:25 Bundesliga – 30. kolejka: BAYERN MONACHIUM – FSV MAINZ 05
15:25 Bundesliga – 30. kolejka: HERTHA BSC – VFL WOLFSBURG
15:25 Bundesliga – 30. kolejka: HAMBURGER FC – SV DARMSTADT 98
15:25 Bundesliga – 30. kolejka: FC INGOLSTADT 04 – WERDER BREMA
15:25 Bundesliga – 30. kolejka: EINTRACHT FRANKFURT – FC AUGSBURG
15:55 Premier League – 34. kolejka: HULL CITY – WATFORD FC
Komentarz: Przemysław Rudzki – Rafał Nahorny
15:55 Tipico Bundesliga – 30. kolejka: SK PUNTIGAMER STURM GRAZ – SV MATTERSBURG
Komentarz: Julian Kowalski
16:10 La Liga Santander – 33. kolejka: VILLARREAL CF – CD LEGANES
Komentarz: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda
16:55 Ligue 1 – 33. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – MONTPELLIER HSC
Komentarz: Dominik Guziak – Stefan Białas
17:00 Lotto Ekstraklasa: MULTILIGA
Studio: Tomasz Smokowski, Andrzej Twarowski – Krzysztof Przytuła, Kazimierz Węgrzyn, Sławomir Stempniewski
Komentarz: Krzysztof Marciniak (Cracovia-Legia), Edward Durda (Lech-Ruch), Marcin Rosłoń (Pogoń-Lechia), Bartosz Gleń (Korona-Termalica), Leszek Orłowski (Arka-Wisła P.), Przemysław Pełka (Zagłębie-Śląsk), Wojciech Jagoda (Górnik – Wisła K.), Piotr Domagała (Piast-Jagiellonia)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko (Cracovia-Legia), Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski (Lech-Ruch), Sonia Śledź, Michał Wodziński (Pogoń-Lechia), Żelisław Żyżyński (Korona-Termalica), Adam Westfal (Arka-Wisła P.), Bartosz Ignacik (Zagłębie-Śląsk), Filip Surma (Górnik – Wisła K.), Tomasz Lipiński (Piast-Jagiellonia)
17:30 FA Cup: STUDIO
Studio: Mateusz Majak
17:30 NICE 1. Liga – 27. kolejka: WSTĘP DO MECZU
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)
Reporter: Paweł Ślęzak
17:40 NICE 1. Liga – 27. kolejka: STAL MIELEC – GKS KATOWICE
Komentarz: Cezary Kowalski – Andrzej Iwan (z Mielca)
17:55 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: CRACOVIA – LEGIA WARSZAWA
Komentarz: Adam Marchliński – Grzegorz Mielcarski (z Krakowa)
Reporterzy: Paulina Bojarska, Grzegorz Milko
17:55 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: LECH POZNAŃ – RUCH CHORZÓW
Komentarz: Rafał Wolski – Tomasz Wieszczycki (z Poznania)
Reporterzy: Daria Kabała-Malarz, Mariusz Wróblewski
17:55 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: POGOŃ SZCZECIN – LECHIA GDAŃSK
Komentarz: Rafał Dębiński – Maciej Murawski (ze Szczecina)
Reporterzy: Sonia Śledź, Michał Wodziński
17:55 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: PIAST GLIWICE – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18:08 Serie A – 33. kolejka: ATALANTA BC – BOLOGNA FC (Z OPÓŹNIENIEM)
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski
18:10 FA Cup – 1/2 Finału: CHELSEA FC – TOTTENHAM HOTSPUR
Komentarz w Eleven Sports: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński (z Londynu)
18:15 Premier League Walish – 32. kolejka: BANGOR CITY – CAERFYRDDIN
18:25 Bundesliga – 30. kolejka: BORUSSIA M’GLADBACH – BORUSSIA DORTMUND
20:10 Serie A: STUDIO
Studio: Mateusz Majak
20:30 Tipico Bundesliga – 30. kolejka: CASHPOINT SCR ALTACH – FC AMIRA WACKER MODLING
Komentarz: Adam Kotleszka
20:40 Serie A – 33. kolejka: ACF FIORENTINA – INTER MEDIOLAN
Komentarz: Piotr Dumanowski – Filip Kapica
20:40 La Liga Santander – 33. kolejka: RCD ESPANYOL – ATLETICO MADRYT
Komentarz w Eleven: Marcin Pawłowski – Michał Świerżyński
22:00 Major League Soccer – 8. kolejka: PORTLAND TIMBERS – VANCOUVER WHITECAPS
22:45 Magazyn ELEVEN GOL LIVE
Studio: Marcin Gazda
22:45 Magazyn PREMIER LEAGUE+
23:30 Liga Mistrzów UEFA – 1/4 Finału: REAL MADRYT – BAYERN MONACHIUM
07:00 Grand Prix Gold Series, Chiny: 1/2 FINAŁU
19:00 Gala Boksu, Sundsvall, Szwecja: OTTO WALLIN – GIANLUCA MANDRAS
Komentarz: Wojciech Szczęsny
19:15 Gala Boksu, Legionowo, Polska: KRZYSZTOF ZIMNOCH – MICHAEL GRANT
*(od 20:00 także w Polsat Sport HD)
22:40 Gala Boksu, Liverpool, Wielka Brytania: MARTIN MURRAY – GABRIEL ROSADO
12:30 Mistrzostwa Europy w Gimnastyce Sportowej, Cluj, Rumunia: PRZYRZĄDY INDYWIDUALNIE – FINAŁ
Komentarz w TVP Sport HD: Sławomir Kwiatkowski – Andrzej Zdzieszyński
08:30 PGA European Tour – Shenzen International, Shenzen, Chiny: III RUNDA
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person
19:00 PGA Tour – Valero Texas Open, San Antonio, USA: III RUNDA
01:30 NHL – play-off: OTTAWA SENATORS – BOSTON BRUINS
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Michał Ruszel
15:30 Mecz Towarzyski: NIEMCY – CZECHY
16:00 Mistrzostwa Świata 1A, Kijów, Ukraina: KOREA POŁUDNIOWA – POLSKA
Komentarz: Stanisław Snopek – Waldemar Matuszak
19:30 Mistrzostwa Świata 1A, Kijów, Ukraina: AUSTRIA – KAZACHSTAN
Komentarz: Jacek Laskowski – Waldemar Matuszak
16:00 Mistrzostwa Europy, Warszawa, Polska: DZIEŃ 3 – FINAŁY
*(o 18:25 w TVP Sport HD)
Komentarz: Bogusław Solecki
15:30 Tour of Croatia: ETAP 5
19:10 Magazyn MAGAZYN KOLARSKI
21:30 NBA – play-off: CHICAGO BULLS – BOSTON CELTIC
Komentarz: Michał Łopaciński – Waldemar Kijanowski
23:30 NBA – play-off: ATLANTA HAWKS – WASHINGTON WIZARDS
Komentarz: Edward Durda – Hubert Radke
20:00 Velux EHF Liga Mistrzów – play-0ff: SG FLENSBURG-HANDEWITT – HC VARDAR
Komentarz: Piotr Karpiński – Marcin Lijewski
22:15 Velux EHF Liga Mistrzów – play-0ff: TELEKOM VESZPREM – MONTPELLIER HB
Komentarz: Krzysztof Bandych – Robert Lis
22:30 Handball Bundesliga – 27. kolejka: RHEIN NECKAR LOWEN – HSC 2000 COBURG
Komentarz: Kamil Gapiński
17:00 Rugby Europe Trophy: POLSKA – SZWAJCARIA
13:00 Magazyn POLSKA 2017
17:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: VAKIFBANK STAMBUŁ – ECZACIBASI VITRA STAMBUŁ
*(o 22:30 w Polsat Sport News)
20:00 Liga Mistrzyń CEV – 1/2 Finału: DINAMO MOSKWA – IMOCO VOLLEY CONEGLIANO
18:00 Serie A1 – 1/2 Finału: DIATEC TRENTINO – CANAKKALE
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
11:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
14:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
15:30 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
20:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
23:00 Mistrzostwa Świata, Sheffield, Wielka Brytania: DZIEŃ 8
03:00 MMA Bellator 178: DANIEL STRAUS – PATRICO FREIRE
Komentarz: Edward Durda – Karol Matuszczak
19:00 M-1 Challenge 76: ALEXY NEVZOROV – MOVSAR EVLOEV
Komentarz: Tomasz Marciniak
13:00 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: ALBERT RAMOS VINOLAS – LUCAS POUILLE
15:00 ATP World Tour Masters 1000, Monte Carlo, Monako – 1/2 finału: DAVID GOFFIN – RAFAEL NADAL
16:00 Moto 3, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA
16:55 Moto GP, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA
17:55 Moto 2, Grand Prix Ameryk: III SESJA TRENINGOWA
19:35 Moto 3, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE
20:30 Moto GP, Grand Prix Ameryk: IV SESJA TRENINGOWA
21:10 Moto GP, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE
22:05 Moto 2, Grand Prix Ameryk: KWALIFIKACJE
14:45 Drift Masters, Poznań, Polska: WYŚCIG
Komentarz: Sergiusz Ryczel (z Poznania)
Studio: Wojciech Zawioła (z Poznania)
Reporter: Wiktoria Ozga
17:00 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO
Studio: Marcin Majewski – Dawid Stachyra (z Rybnika)
Reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz
17:25 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: ROW RYBNIK – BETARD SPARTA WROCŁAW
Komentarz: Michał Łopaciński – Krzysztof Cegielski (z Rybnika)
19:30 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: STUDIO
Studio: Gabriel Waliszko (z Zielonej Góry)
Reporterzy: Jakub Zborowski, Karolina Mikołajczyk
19:55 PGE Ekstraliga – 2. kolejka: EKANTOR.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA – GET WELL TORUŃ
Komentarz: Tomasz Dryła – Krzysztof Jabłoński (z Zielonej Góry)
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
20:05 Magazyn SPORT
23:00 Magazyn SPORTOWA SOBOTA
23:00 Magazyn SPORT NEWS+
23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie
17:40 Lotto Ekstraklasa – 30. kolejka: Gliwice – JAGIELONIA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
20.00 KANAL 38 NC+ SG Flensburg-Handewitt – HC Vardar NA ZYWO/PREMIERA
22.15Premiera: Piłka ręczna mężczyzn: Liga Mistrzów mecz ćwierćfinałowy: Telekom Veszprem – Montpellier HB