Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.
HIT DNIA Puchar Niemiec – 1/4 finału: SC PADERBORN 07 – FC BAYERN MONACHIUM
15:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/16 Finału: INTER MEDIOLAN – SPARTAK MOSKWA
Komentarz: Michał Kornacki – Tomasz Lipiński
16:15 Bundesliga – 21. kolejka: FSV MAINZ 05 – BAYERN MONACHIUM
Komentarz: Tomasz Jasina
17:55 Liga Młodzieżowa UEFA – 1/16 Finału: AFC AJAX – PARIS SAINT-GERMAIN
Komentarz: Piotr Glamowski – Rafał Nahorny
18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW
Redakcja: Piotr Domagała
18:15 DFB Pokal – 1/4 Finału: STUDIO
Studio: Jacek Kurowski – Piotr Rzepka, Tomasz Frankowski
Reporter: Aleksander Roj
18:25 DFB Pokal – 1/4 finału: SC PADERBORN 07 – FC BAYERN MONACHIUM
Komentarz: Maciej Iwański – Marcin Żewłakow
20:35 DFB Pokal – 1/4 finału: STUDIO
Studio: Jacek Kurowski – Piotr Rzepka, Tomasz Frankowski
20:40 DFB Pokal – 1/4 finału: BAYER 04 LEVERKUSEN – WERDER BREMA
Komentarz: Tomasz Jasina – Robert Podoliński
20:55 Coupe de France – 1/8 finału: FC SOCHAUX – PARIS SAINT-GERMAIN
Komentarz: Hubert Bugaj – Andrzej Strejlau
21:00 FA Cup – 1/16 finału: SWANSEA CITY AFC – NOTTS COUNTY FC
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński
18:00 Mistrzostwa Polski 9-bil – 1/4 Finału: ??? – ???
Komentarz: Grzegorz Kędzierski
17:50 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – 1/4 Finału: PORTUGALIA – AZERBEJDŻAN
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak
20:50 Mistrzostwa Europy, Lublana, Słowenia – 1/4 Finału: UKRAINA – HISZPANIA
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Krzysztof Kuchciak
18:45 Liga Mistrzów – mecz finałowy: JYVÄSKYLÄN PALLO – VÄXJÖ LAKERS
18:30 FEI World Cup, Bordeaux, Francja: PODSUMOWANIE
Komentarz: Marek Kaleta, Marek Szewczyk
19:30 Magazyn HORSE EXCELLENCE
Komentarz: Marek Kaleta, Marek Szewczyk
10:30 Tour of Dubai: ETAP 1
Komentarz: Adam Probosz – Dariusz Baranowski
21:30 Six-Day, Kopenhaga, Holandia: DZIEŃ 6
Komentarz: Adam Probosz – Grzegorz Krejner
17:45 Magazyn BASKET+
18:25 Liga Mistrzów FIBA – grupa C: ROSA RADOM – PETROL OLIMPIJA
Komentarz: Krzysztof Sendecki – Maciej Bonecki
17:55 Liga Mistrzyń CEV – grupa D: GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ – GALATASARAY SK
20:25 Liga Mistrzyń CEV – grupa C: VIZURA RUMA – DINAMO KAZAŃ
22:00 Magazyn BAMMA
17:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1. runda: ADRIAN ADREEV – DENIS ISTOMIN
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora
19:00 ATP World Tour 250, Sofia, Bułgaria – 1. runda: ERNESTS GULBIS – VIKTOR TROICKI
Komentarz: Marek Furjan, Sylwester Sikora
17:30 Formuła E – Santiago ePrix, Chile: PODSUMOWANIE
Lektor: Grzegorz Gac
18:35 Magazyn SPORT TELEGRAM
19:20 Magazyn SPORT
19:25 Magazyn SPORT
19:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
20:00 Magazyn SPORT
23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR
23:00 Magazyn SPORT NEWS+
23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU
*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie