Champion of Champions archiwum

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KWALIFIKACJE

    Sport w TV: piątek – 19 listopada 2021

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Puchar Świata, Niżny Tagił, Rosja: KWALIFIKACJE

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka 12:55 La Liga […]

    Sport w TV: sobota – 10 listopada 2018

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. 11:30 Magazyn PREMIER LEAGUE PREVIEV  Redakcja: Piotr Domagała, Piotr Glamowski 12:30 Magazyn STAN FUTBOLU  Studio: Krzysztof Stanowski – Michał Pol, Przemysław Świercz, Kuba Popławski, Marcin Ryszka 12:55 La Liga […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE IV RUNDY ELIMINACYJNEJ  Komentarz w Canal+ Sport […]

    Sport w TV: piątek – 7 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Liga Mistrzów UEFA: LOSOWANIE IV RUNDY ELIMINACYJNEJ  Komentarz w Canal+ Sport […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznychTV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – Finał: RIVER PLATE – TIGRES UANL  18:00 Liga Europy UEFA […]

    Sport w TV: czwartek – 6 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznychTV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – Finał: RIVER PLATE – TIGRES UANL  18:00 Liga Europy UEFA […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi […]

    Sport w TV: środa – 5 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – o 3. miejsce: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi Cup […]

    Sport w TV: wtorek – 4 sierpnia 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 18:00 Audi Cup – 1/2 finału: WSTĘP DO MECZU 18:10 Audi Cup […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Ekstraklasa – 3. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE  20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK  […]

    Sport w TV: piątek – 31 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Ekstraklasa – 3. kolejka: PIAST GLIWICE – GÓRNIK ZABRZE  20:00 Magazyn SUPERPIĄTEK  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Major League Soccer – All Star Game: MLS ALL STARS – TOTTENHAM HOTSPUR  03:00 […]

    Sport w TV: czwartek – 30 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Major League Soccer – All Star Game: MLS ALL STARS – TOTTENHAM HOTSPUR  03:00 […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:50 Mecz Towarzyski: LECHIA GDAŃSK – JUVENTUS FC Komentarz: Bartosz Gleń – […]

    Sport w TV: środa – 29 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 16:50 Mecz Towarzyski: LECHIA GDAŃSK – JUVENTUS FC Komentarz: Bartosz Gleń – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 19:30 Ligi Mistrzów UEFA – III runda eliminacyjna: MACCABI TEL AWIW – VIKTORIA PILZNO  […]

    Sport w TV: wtorek – 28 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 19:30 Ligi Mistrzów UEFA – III runda eliminacyjna: MACCABI TEL AWIW – VIKTORIA PILZNO  […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 International Champions Cup: MANCHESTER CITY – REAL MADRYT  17:45 Ekstraklasa – 2. […]

    Sport w TV: piątek – 24 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 International Champions Cup: MANCHESTER CITY – REAL MADRYT  17:45 Ekstraklasa – 2. […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: TIGRES UANL – INTERNACIONAL  12:00 Puchar […]

    Sport w TV: czwartek – 23 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 03:00 Copa Libertadores – 1/2 Finału: TIGRES UANL – INTERNACIONAL  12:00 Puchar […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 20:00 Magazyn PREMIER LIHA  22:00 Magazyn AFL  Komentarz: Witold Cebulewski 15:20 Mistrzostwa Polski, Kraków: […]

    Sport w TV: wtorek – 21 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 20:00 Magazyn PREMIER LIHA  22:00 Magazyn AFL  Komentarz: Witold Cebulewski 15:20 Mistrzostwa Polski, Kraków: […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 02:55 Copa Libertadores – 1/2 Finału: SC INTERNACIONAL – TIGRES UANL  17:35 Mistrzostwa […]

    Sport w TV: czwartek – 16 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 02:55 Copa Libertadores – 1/2 Finału: SC INTERNACIONAL – TIGRES UANL  17:35 Mistrzostwa […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:55 Copa Libertadores – 1/2 Finału: RIVER PLATE – GUARANI  11:40 Barclays […]

    Sport w TV: środa – 15 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 01:55 Copa Libertadores – 1/2 Finału: RIVER PLATE – GUARANI  11:40 Barclays […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski: AC MILAN – LEGNANO  19:55 Liga Mistrzów UEFA – […]

    Sport w TV: wtorek – 14 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:00 Mecz Towarzyski: AC MILAN – LEGNANO  19:55 Liga Mistrzów UEFA – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA  18:25 Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC […]

    Sport w TV: piątek – 10 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 17:55 Mistrzostwa Europy U-19 – grupa B: HISZPANIA – ROSJA  18:25 Mecz Towarzyski: WOLFSBERGER AC […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Mecz Towarzyski: JOHOR DARUL TA’ZIM – BORUSSIA DORTMUND  18:00 Liga Europejska UEFA – […]

    Sport w TV: czwartek – 9 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 15:45 Mecz Towarzyski: JOHOR DARUL TA’ZIM – BORUSSIA DORTMUND  18:00 Liga Europejska UEFA – […]

    Czytaj dalej...

  • Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Mecz Towarzyski: KAWASAKI FRONTALE – BORUSSIA DORTMUND  17:15 Mistrzostwa Europy U-19 – […]

    Sport w TV: wtorek – 7 lipca 2015

    Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy, a także informacje o wybranych pozycjach zagranicznych TV oraz niektórych pozycji internetowych. 12:00 Mecz Towarzyski: KAWASAKI FRONTALE – BORUSSIA DORTMUND  17:15 Mistrzostwa Europy U-19 – […]

    Czytaj dalej...