Wisła ograła GKS.

Trzy punkty zdobyła w piątek Wisła Kraków. Biał Gwiazda pokonała u siebie GKS Bełchatów 1:0. Akcja meczu miała miejsce w 24. minucie, którą zakończył Boguski. Zawodnik Wisły śwetnie rozprowadził całą sytuację wespół ze Stiliciem i Brożkiem kończąć ją golem. W kolejnych minutach […]

Trzy punkty zdobyła w piątek Wisła Kraków. Biał Gwiazda pokonała u siebie GKS Bełchatów 1:0.

Akcja meczu miała miejsce w 24. minucie, którą zakończył Boguski. Zawodnik Wisły śwetnie rozprowadził całą sytuację wespół ze Stiliciem i Brożkiem kończąć ją golem. W kolejnych minutach gospodarze kontrolowali wydarzenia na boisku. GKS próbował nawet odważnie atakować, jednak czegoś brakowało w poczynaniach piłkarzy Kamila Kiresia. Warto wspomnieć, że ostatnie 20 minut miejscowi kończyli w 10, bowiem czerwoną kartkę ujrzał Uryga.

Wisła Kraków – PGE GKS Bełchatów 1:0 (1:0)

24` Boguski

Wisła: Michał Buchalik, Maciej Sadlok, Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki, Łukasz Burliga, Alan Uryga, Maciej Jankowski, Semir Stilić (93′ Tomasz Zając), Rafał Boguski, Łukasz Garguła, Paweł Brożek (92′ Mariusz Stępiński

PGE GKS: Arkadiusz Malarz, Adrian Basta, Paweł Baranowski, Błażej Telichowski, Adam Mójta, Łukasz Wroński (60′ Andreja Prokić), Grzegorz Baran, Patryk Rachwał (46′ Pavel Komolov), Kamil Poźniak, Michał Mak, Bartosz Ślusarski (80′ Daniils Turkovs)