1/2 finału Coupe de France w Polsacie Sport HD

W walce o Puchar Francji pozostały cztery zespoły. W pierwszym tygodniu kwietnia dowiemy się kto zmierzy się w pojedynku finałowym na Stade de France pod koniec miesiąca. Transmisje obu półfinałów na antenie Polsatu Sport HD. We wtorek o finał powalczą […]

W walce o Puchar Francji pozostały cztery zespoły. W pierwszym tygodniu kwietnia dowiemy się kto zmierzy się w pojedynku finałowym na Stade de France pod koniec miesiąca. Transmisje obu półfinałów na antenie Polsatu Sport HD.

We wtorek o finał powalczą Olympique Lyon oraz Stade Rennes FC. Oba zespoły zmierzyły się w ostatniej kolejce Ligue 1. Lepsi na Roazhon Park okazali się goście z Lyonu wygrywając 1-0. We wtorek podopieczni Juliena Stephana będą mieli okazję do szybkiego rewanżu. Spotkanie może być bardzo zacięte, gdyż w dotychczasowych czterech spotkaniach Pucharu Francji oba zespoły straciły mało goli – Olympique Lyon dwa, natomiast Stade Rennes trzy.

W środę francuski hegemon, a zarazem obrońca trofeum – Paris Saint-Germain postara się zrobić kolejny krok ku powtórzeniu sukcesu sprzed dwunastu miesięcy. Na drodze zespołu Thomasa Tuchela stanie FC Nantes. Drużyna z Paryża nie powinna mieć problemu z promocją do finału – od 2006 roku „Kanarki” przegrywają wszystkie kolejne spotkania (ligowe i pucharowe) z PSG.

WTOREK – 2 KWIETNIA 2019

20:55 Coupe de France – 1/2 finału: OLYMPIQUE LYON – STADE RENNES FC na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Jacek Ziober

ŚRODA – 3 KWIETNIA 2019

20:55Coupe de France – 1/2 finału: PARIS SAINT-GERMAIN – FC NANTES na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Piotr Dzierzgowski