1/32 finału Pucharu Króla w TVP Sport

Czas na kolejne rozgrywki Copa del Rey, które w dużej mierze będą transmitowane w TVP Sport. W grze jest już większość drużyn Primera Division. Obrońca tytułu tego prestiżowego pucharu nie jest jeszcze znany, ponieważ finał poprzedniej edycji został przełożony na […]

Czas na kolejne rozgrywki Copa del Rey, które w dużej mierze będą transmitowane w TVP Sport. W grze jest już większość drużyn Primera Division.

Obrońca tytułu tego prestiżowego pucharu nie jest jeszcze znany, ponieważ finał poprzedniej edycji został przełożony na kwiecień bieżącego roku. We wtorek w 1/32 finału Linares zagra z Sevillą. Gospodarze w poprzedniej rundzie wyeliminowali Internacional de Madrid aż 0-3. Sevilla także w takim samym stosunku rozprawiła się z Ciudad de Lucena. W kolejnej konfrontacji dojdzie do pojedynku MirabellaValladolid. Trzecioligowiec z Andaluzji nie często gości u siebie ekipy z najwyższej klasy rozgrywkowej. W innym ciekawym meczu Deportivo La Coruna zagra z Deportivo Alaves. Obie ekipy dzielą dwie klasy rozgrywkowe. La Coruna przeżywa ciężkie momenty na trzecim szczeblu, warto przypomnieć, że to bardzo zasłużony klub dla hiszpańskiej piłki. W czwartek dojdzie do zakończenia 1/32 finału Pucharu Króla. Na antenie TVP Sport pokazane w czwartkowy wieczór zostaną spotkania Yeclano – Valencia oraz Las Rozas – Eibar. Duże prawdopodobieństwo, że w drużynie Eibaru zobaczymy na boisku reprezentanta Polski – Damiana Kądziora.

WTOREK – 5 STYCZNIA 2020

18:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: LINARES DEPORTIVO – SEVILLA FC na żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Aleksander Roj


20:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: UD MARBELLA – REAL VALLADOLID na żywo
sport.tvp.pl
Redakcja: Jacek Laskowski – Robert Podoliński

ŚRODA – 6 STYCZNIA 2020

18:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: DEPORTIVO LA CORUNA – DEPORTIVO ALAVES na żywo
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 7 STYCZNIA 2020

18:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: YECLANO FC – VALENCIA CF na żywo
sport.tvp.pl

20:55 Puchar Hiszpanii – 2. runda: LAS ROZAS – SD EIBAR na żywo
sport.tvp.pl

About Łukasz Urbanowski