1/8 finału EFL CUP w Eleven Sports!

Ostatki października i początek listopada upłynie nam tym razem pod znakiem pucharowych emocji związanych z EFL CUP. w Eleven zobaczymy pucharowe starcia Arsenalu, Chelsea czy Manchesteru City. Zanim jednak mecze najlepszych angielskich drużyn we wtorek zobaczymy potyczkę na linii Premier […]

Ostatki października i początek listopada upłynie nam tym razem pod znakiem pucharowych emocji związanych z EFL CUP. w Eleven zobaczymy pucharowe starcia Arsenalu, Chelsea czy Manchesteru City.

Zanim jednak mecze najlepszych angielskich drużyn we wtorek zobaczymy potyczkę na linii Premier League – Championship. W roli reprezentanta najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii stanie Bournemouth zaś w roli przedstawiciela zaplecza angielskiej ekstraklasy postawiona została ekipa Norwich. Będzie to zatem starcie szóstej drużyny Premier League z czwartą ekipą zaplecza, która jak najmocniej aspiruje do tego, aby niebawem do elity powrócić. Oba zespoły przeżywają w ostatnim czasie, jak i zresztą, w całym sezonie znakomity czas. The Cherries ostatni raz przegrali 22 września od tamtej pory zdobywali komplety punktów, poza jednym spotkaniem z Southampton, kiedy Święci urwali im punkty. Kanarki podobnie radzą sobie na zapleczu Premier League. W poprzednich dziesięciu meczach przegrali tylko raz, co potwierdza, że wysoka lokata w lidze nie jest przypadkowa.

W środę będziemy mieli aż trzy mecze do wyboru. Świetny w tym sezonie Arsenal zmierzy się z trzecioligowym Blackpool. Chelsea zmierzy się z drużyną klubowej legendy Franka Lamparda, a więc z Derby Country. Natomiast Tottenham będzie musiał zmierzyć się z teoretycznie najlepszym rywalem, a więc zespołem z angielskiej ekstraklasy – West Hamem.

W czwartek swoje spotkanie w 1/8 EFL CUP rozegra także Manchester City, który zmierzy się z będącym w strefie spadkowej Premier League Fulham, ze zwycięstwem zatem nie powinni mieć problemu.

WTOREK – 30 PAŹDZIERNIKA 2018

20:40 EFL Cup – 1/8 finału: AFC BOURNEMOUTH – NORWICH CITY FC na żywo
Ipla

ŚRODA – 31 PAŹDZIERNIKA 2018

20:40 EFL Cup – 1/8 finału: CHELSEA FC – DERBY COUNTY na żywo
Ipla

20:40
EFL Cup – 1/8 finału: WEST HAM UNITED – TOTTENHAM HOTSPUR FC na żywo
Ipla

20:40
EFL Cup – 1/8 finału: ARSENAL FC – BLACKPOOL FC na żywo

CZWARTEK – 1 LISTOPADA 2018

20:40 EFL Cup – 1/8 finału: MANCHESTER CITY FC – FULHAM FC na żywo
Ipla

About Jakub Lipiec