1. liga mężczyzn: AZS Częstochowa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki w Polsacie Sport HD

W 6. kolejce 1. Ligi siatkówki mężczyzn, kamery Polsatu Sport zabiorą nas do Częstochowy, gdzie będziemy mogli obserwować poczynania obecnie najlepszej ekipy w tabeli.  I nie, nie chodzi tutaj o gospodarzy. Do Częstochowy przyjedzie KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, która wygrała […]

W 6. kolejce 1. Ligi siatkówki mężczyzn, kamery Polsatu Sport zabiorą nas do Częstochowy, gdzie będziemy mogli obserwować poczynania obecnie najlepszej ekipy w tabeli. 

I nie, nie chodzi tutaj o gospodarzy. Do Częstochowy przyjedzie KS Lechia Tomaszów Mazowiecki, która wygrała wszystkie dotychczasowe spotkania. Tomaszowianie stracili do tej pory tylko jedno oczko, a nie mierzyli się wcale ze słabymi przeciwnikami. Choćby w ostatniej serii gier udali się na teren BTTS-u Bielsko Biała, gdzie pewnie wygrali 3:1. Teraz wcale nie muszą mieć łatwiej. AZS Częstochowa wciąż wierzy, że szybko wróci do PlusLigi, choć początek sezonu na to nie wskazuje. Gospodarze zgromadzili na swoim koncie dopiero trzy oczka, tracąc z horyzontu czołówkę. Przed nimi trudna droga, aby wrócić na właściwe, zwycięskie tory. Ale kto wie? Może jeśli wygrają z liderem to zła passa się odwróci? Aby tego dokonać, muszą jednak wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności.

CZWARTEK – 25 PAŹDZIERNIKA 2018

18:30 1. Liga – 6. kolejka: AZS CZĘSTOCHOWA – KS LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKIna żywo
Polsat Sport HDIpla

About Jakub Zegarowski